reklama

Garáž jako z autosalonu díky kouzlu lité podlahy

Vizitkou každé garáže je kvalita a čistota její podlahy. Proto je důležité zvolit ten správný typ, neupravený beton není úplně ideální řešení, jelikož propouští vlhkost, není příliš odolný vůči chemikáliím, které občas ať chceme, nebo ne, z vozu uniknou a do betonu nasají.

i (Zdroj: TOPSTONE s.r.o.)
Litá podlaha je nejen krásná, ale i praktická a snese i zatížení, kterému je v garáži vystavena (Zdroj: TOPSTONE s.r.o.)

Všechny tyto problémy zmizí s realizací lité podlahy. Ta snese velkou zátěž, působí moderním dojmem, nemá žádné spáry, takže se snadno čistí a vydrží i několik let v perfektním stavu bez nutnosti speciálního zacházení. Mezi její další velké plus patří i snadná a rychlá aplikace. Položit ji jde na většinu povrchů, i když přímo v garážích realizátoři doporučují spíše betonový základ, na který se následně nanese podlahový nátěr.

Garážová podlaha bývá velmi zatěžována
Garážová podlaha bývá velmi zatěžována (Zdroj: TOPSTONE s.r.o.)
Podlaha v garáži musí být odolná a z kvalitního materiálu
Podlaha v garáži musí být odolná a z kvalitního materiálu (Zdroj: TOPSTONE s.r.o.)

Důvodem je zaručení pevnosti a trvanlivosti produktu. Lité podlahy jsou velmi flexibilní, takže lze upravit jejich vzhled i tloušťku vrstvy dle potřeb a přání majitele. Vyrábí se ve většině odstínů RAL, což v praxi znamená, že si můžete vytvořit unikátní design, který nikde jinde neuvidíte.

Strukturovaný nátěr TopStone EP12
i (Zdroj: TOPSTONE s.r.o.)
Strukturovaný nátěr TopStone EP12

Pokud chcete mít jistotu kvality a profesionálního přístupu při pořizování a realizaci, je pro vás skvělou volbou firma TopStone, která se finálními povrchy zabývá již přes 25 let. Za ty roky dotáhl tým renomovaných odborníků ve špičkově vybavených laboratořích technologii litých povrchů k dokonalosti. Svou popularitu lité podlahy od TopStone získaly díky skvělým parametrům, maximální flexibilitě i obrovským výběrem různých designů.

Zdroj informací: TOPSTONE s.r.o.

Publikováno: 15. 7. 2022, Autor: TopStone (text a foto), Profil autora: Redakce