reklama

Jak si zkrátit čas v automyčce? Rychlý úklid interiéru auta za 10 minut

Interiér vozu o vás leccos vypovídá. Představte si, že chcete poskytnout odvoz důležité osobě. Galantně jí otevřete dveře a první, čeho si všimne, je upatlaná palubka, bahno na koberečcích a možná se jí ani nebude chtít nasednout, když uvidí špínu na sedačkách. Vyhněte se faux-pas a vsaďte na rychlý úklid interiéru auta!

i (Zdroj: Depositphotos)
Jak si zkrátit čas v automyčce? Rychlý úklid interiéru auta za 10 minut (Zdroj: Depositphotos)

Deset minut vás nezabije

Nechce se vám čistit interiér svého auta? No komu by se chtělo. Dobrá zpráva je, že pro úklid auta vám bude stačit deset minut. A to není zas tak dlouhá doba. Můžete si dát předsevzetí, že provedete rychlou údržbu interiéru při každé návštěvě myčky a při tankování. Když se kartáče v myčce věnují exteriéru, tak stejně nemáte co na práci, takže se není na co vymlouvat.

Perfektně naleštěná zrcátka bez práce

Zpětná zrcátka a veškerá skla elegantně naleštíte díky Coyote Ubrouskům na sklo. V praktickém balení jich najdete třicet, takže si s nimi vystačíte na několikrát. Ubrousky zanechají příjemné citronové aroma. Použít je můžete na jakékoliv skleněné plochy nejen v autě.

čištění zpětného zrcátka auta
Čistá zpětná zrcátka jsou velmi důležitá pro bezpečnou jízdu (Zdroj: Depositphotos)
Coyote Ubrousky na sklo a zrcadlo
Pomocí ubrousků jednoduše a rychle vyčistíte zrcátka i skla (Zdroj: AutoMax)

Čalounění jak z výrobní linky

Pokud si za volantem dopřejete svačinku nebo si vaše děti na zadním sedadle krátí čas lízáním zmrzliny, tak se určitě nevyhnete nějaké skvrně. Coyote Čistič čalounění je nezbytností každého motoristy. Aktivní pěnu nastříkáte na sedačky, necháte pár minut působit a setřete bez jakéhokoliv drhnutí. Když budete chtít, tak můžete přípravek použít na vyčištění sedačky v obýváku. 

Coyote Čistič čalounění pěnový 300ml
i (Zdroj: AutoMax)
Pěnový čistič čalounění dokonale vyčistí textilní doplňky v autě

Naleštěná palubní deska a příjemná vůně

Pro naleštěnou palubní desku si kupte multifunkční sprej, který plastické součásti vozu vyčistí, vyleští, ošetří, působí antistaticky, chrání před lámavostí a také velmi příjemně voní. Podle svých preferencí můžete sáhnout po vůni citronu, lesních plodů, vodního melounu, jablka, pomeranče nebo vanilky. Na výběr máte i sprej s matným efektem.

Na odstranění mastných fleků a větších nečistot z plastových povrchů je skvělý Coyote Aktivní čistič plastů. Ten nastříkáte na palubní desku a pěnu setřete hadrem.  Vše jedním tahem bez saponátů nebo kýble s vodou.

čištění palubní desky auta
Pro čištění palubní desky použijte produkty, které jsou k tomu určené (Zdroj: Depositphotos)
Coyote Aktivní čistič plastů interiéru 300ml
Aktivní čistič plastů odstraní mastnotu a nečistoty z plastových povrchů v interiéru auta (Zdroj: AutoMax)

Myslete i na svoje ruce

Po tankování nebo úklidu vozidla můžete mít zašpiněné ruce a zrovna není po ruce umyvadlo nebo tekoucí voda. Můžete se utřít do montérek. Pokud však máte nové rifle, tak raději sáhněte po Coyote Ubrouscích na ruce. Třicet vlhčených ubrousků s vůní heřmánku vás zachrání před špinavými dlaněmi. Ubrousky určitě potěší i ženy, protože mít takové pomocníky v kabelce je k nezaplacení.

Coyote Ubrousky na ruce
i (Zdroj: AutoMax)
Vlhčené ubrousky na ruce s vůní heřmánku

Jednoduše, rychle a téměř bez práce

Takové může být čištění auta díky přípravkům Coyote. Veškerý sortiment zakoupíte na čerpacích stanicích nebo na eshopu AutoMax, kde najdete spoustu dalších nezbytností pro svého miláčka na čtyřech kolech.

Publikováno: 11. 4. 2021, Autor: Lukáš Benzl, AutoMax (text), Depositphotos, AutoMax (foto), Profil autora: Lukáš Bednář