reklama

Jeden dotyk stačí

Jeden dotyk stačí, aby bylo světlo. Dotykové vypínače ovládly trendy ve světě domovní elektroinstalace! U novinkových vypínačů ITOUCH zcela mizí jakýkoli kolébkový mechanismus na zapnutí a vypnutí, ale postačuje zde pouhý dotyk prstu na skleněnou plochu, která je vyrobena z matného skla, na němž neulpívají otisky.

i (Zdroj: OBZOR Zlín)
Jeden dotyk stačí (Zdroj: OBZOR Zlín)

Jednolitý skleněný rámeček je podsvícený LED světlem, přičemž stav vypnuto má modrý odstín a zapnuto světle fialkový. Intenzita LED podsvícení je velice jemná, neoslňující, sloužící zároveň jako noční orientační světlo pro lokaci vypínače. Společnost OBZOR Zlín je český výrobce domovní elektroinstalace, který dotykový vypínač ITOUCH představuje na českém trhu. Skleněný rámeček z matného skla může být bílý i černý a zahrnuje variantu jak s jedním, tak se dvěma kontaktními body. Základem je vypínač určený k rozsvěcení a zhasínaní světel, ten však lze zapojit také jako ovladač ve smart home řešeních – například pro ovládání žaluzií. Nedílnou součástí kolekce jsou pak zásuvky ve stejném designu.  

ITOUCH_dvojramecky_foto_zdroj_OBZOR
i (Zdroj: OBZOR Zlín)
Dotykové vypínače ovládly trendy ve světě domovní elektroinstalace

 Modrý a fialový odstín na vypínači neslouží pouze pro indikaci stavu zapnuto, vypnuto, ale zároveň jde o vtipné řešení, jak upozornit na obsazenou místnost, což je výhodné zejména u toalet nebo koupelen. Fialové světlo bude jasným signálem pro pokyn – nevstupovat.

TIP na závěr:

Pro každého, kdo chce ITOUCH vyzkoušet třeba jen na jednom světle, lze jej kombinovat i se standardními vypínači. Jedinou podmínkou pro tento případ je, že ITOUCH bude zapojen přímo ke konkrétnímu svítidlu.

ITOUCH_sklo_cerne_foto_zdroj_OBZOR
i (Zdroj: OBZOR Zlín)
Jednolitý skleněný rámeček je podsvícený LED světlem

Publikováno: 6. 11. 2020, Autor: DENDRIT s.r.o. (text a foto), Profil autora: Redakce