reklama

Komplexní nabídka v oboru pevných interiérových prvků, stavby a rekonstrukcí na FOR HABITAT

Jaké novinky a trendy sezóny 2019 představí na jaře veletrh FOR HABITAT? Novinky a trendy tuzemských i zahraničních společností mohou vidět odborníci i široká veřejnost ve dnech 21. až 24. března 2019 v PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Chybět nebudou ani cenné rady odborníků.

Komplexní nabídka v oboru pevných interiérových prvků, stavby a rekonstrukcí na FOR HABITAT

Návštěvníci FOR HABITAT získají díky unikátnímu souběhu s akcemi FOR INTERIOR, FOR GARDEN, DESIGN SHAKER, SVĚTLO V ARCHITEKTUŘE a BYDLENÍ, NOVÉ PROJEKTY komplexní informace, které k proměnám či stavbám bydlení potřebují. Velký prostor bude letos věnován stínící technice, zastínění a zastřešení teras špičkového designu.

Co dalšího akce přinese?

Společnosti jako ALUKOV, AL PERGOLY, PROKLIMA, CONFICO TRADING, SUN SYSTÉM, SAPELI nebo VETOS patří mezi špičky oboru a stálé vystavovatele veletrhu. Návštěvníkům akce představí své aktuální novinky, poskytnou i poradenství s danou problematikou.

Pergola ALUKOV
Pergola ALUKOV

Prosklená designová terasa

Confico Trading bude prezentovat mimo jiné dva své renomované designové zahraniční výrobce a jejich hlavní produkty: prosklenou Terrazza Pure, která vyniká čistými liniemi a kubistickými tvary a designové kompozitní terasové desky Millboard©. Ty představují zajímavou alternativu k dřevěným a dřevoplastovým terasám.

Prosklená designová terasa
Prosklená designová terasa

Pergoly s nejmodernější technologií

Firma AL PERGOLY vyvíjí a vyrábí špičkové bioklimatické pergoly. Letos vyráží na letňanské výstaviště se svou vlajkovou lodí a zároveň nejprodávanější pergolou Skyline, kompletně ovládanou přes chytrý telefon, a to včetně bohaté nabídky příslušenství. K vidění bude také zasklená pergola Murano Integrale, posuvné bezrámové zasklení stěn i posuvný slunolam Slide.

Pergola Skyline
Pergola Skyline

Poctivé dveře stylově

Firma SAPELI vyrábí na Vysočině kvalitní české dveře už více jak 100 let. Každý rok svou produkci inovuje o moderní trendy. Letos budou v její nabídce k vidění jak nové dekory pro rok 2019, tak i povrchy, včetně celoskleněných dveří.

Více informací na internetových stránkách akce www.forhabitat.cz.

Designové dveře Sapeli
Designové dveře Sapeli
AST PlotyVetosWeinor

Publikováno: 7. 3. 2019, Autor: PVA EXPO PRAHA (tisková zpráva), Profil autora: Redakce