reklama

Střešní krytina s hvězdnou technologií. A to doslova!

Střešní krytina s kvalitní povrchovou úpravou dokáže významně prodloužit životnost a funkčnost střechy jako takové. Betonové tašky s technologií STAR od výrobce Bramac reprezentují nejnovější trend v oblasti výroby střešních krytin. Mají atraktivní povrch, jsou mimořádně odolné a pevné, ale navíc také omezují přehřívání střechy v letním období.

Betonové tašky s technologií STAR reprezentují nejmodernější trend ve svém odvětví (Zdroj: BRAMAC)

Zatímco povrch standardních betonových tašek tvoří pouze několik vrstev barvy, u tašek s technologií STAR je navíc aplikována vrstva vysoce probarveného mikrobetonu, která zaplní všechny nerovnosti a vytvoří dokonale hladký povrch. Vrstva mikrobetonu je přetažena i přes celou plochu předního řezu tašky. Toto vše zvyšuje ochranou schopnost a odolnost krytiny před extrémními vlivy počasí a zajišťuje dlouhodobou stabilitu její původní barevnosti.

2
Krytinu s touto inovativní technologií má ve své nabídce Bramac (Zdroj: BRAMAC)

Betonové tašky STAR mají navíc do povrchu integrované speciální pigmenty, které odráží třikrát více infračerveného záření než běžné tašky a snižují teplotu na spodní straně tašek až o deset stupňů. Společně s vysoce reflexní fólií a nadkrokevní izolací BramacTherm tvoří unikátní skladbu střešního pláště s názvem Bramac COOL. Její jednotlivé složky zabraňují pronikání tepla do podkroví, aniž by přitom ztrácely svou izolační schopnost. Střešní skladba Bramac COOL udržuje v podkroví příjemné klima v každé roční době a přináší úspory za vytápění nebo klimatizaci.

povrch tašek
Technologie STAR je doslova hvězdná. Moderní střecha díky ní získává celou řadu uživatelských výhod (Zdroj: BRAMAC)
5
Betonové tašky mají atraktivní vzhled díky hladkému povrchu i zajímavým odstínům (Zdroj: BRAMAC)

V provedení STAR nabízí BRAMAC dva profily střešních tašek – Classic a Tegalit. Oba se vyznačují hladkým a vzhledově atraktivním povrchem a jsou nabízeny v zajímavých barevných provedeních, včetně exkluzivních metalických odstínů. Model Tegalit STAR se u zákazníků těší velké oblibě díky svému plochému profilu a čistým geometrickým liniím, které korespondují s minimalismem současné architektury.

3
V provedení STAR jsou k dispozici dva modely tašek - Classic a Tegalit (Zdroj: BRAMAC)

Modely Classic STAR i Tegalit STAR disponují komplexním a propracovaným systémem originálních střešních doplňků a příslušenství. Všechny systémové komponenty do sebe optimálně zapadají a dohromady vytvářejí Inteligentní střešní systém BMI BRAMAC. Jde o prověřené řešení střešního pláště, na které se vztahují nadstandardní záruky. 30 letou záruku získají zákazníci na kvalitu a mrazuvzdornost betonových tašek, další 10letou nebo 15letou záruku mohou získat na funkčnost střešního systému podle vybraného příslušenství.

Publikováno: 7. 6. 2020, Autor: BRAMAC (text a foto) , Profil autora: Redakce