reklama

Bezpečný odstup pomohou zajistit distanční rohože

Distanční rohože od výrobce Coba Europe jsou velmi praktickým doplňkem, který nalezne v současné době ale i budoucnu obrovské uplatnění na celé řadě míst. Distanční rohože jsou určeny k pokládce na podlahu, kde zajistí dostatečným odstup mezi zákazníky na prodejnách v prostoru pokladen, na přepážkách úřadů na pracovištích a vlastně kdekoliv, kde je to nutné. Vybírat můžete hned ze 4 variant rohoží.

i (Zdroj: CERVA)
Distanční rohože pomohou zajistit bezpečný odstup tam, kde je to zapotřebí (Zdroj: CERVA)

Onemocnění COVID-19 způsobované novým typem coronaviru nebývale ovlivňuje naše životy. První moderní pandemie, která již zasáhla všechny kontinenty, přinutila vlády, podniky a samotné obyvatelstvo k bezprecedentním krokům, které mají za účel ochranu před tímto onemocněním.

Mnoho států uzavřelo své hranice, v řadě zemí je zakázáno se shlukovat a socializovat, řada odvětví však musela a stále musí fungovat. Zdravotnictví, supermarkety, dodavatelské řetězce musely fungovat nepřetržitě. Nepochybujeme pak, že se nyní bude s uvolňujícími vládními opatřeními stále více míst vracet do běžného fungování. Opravdu se však vrátíme do světa, tak jak jsme ho znali, před úderem této nemoci?

Náš život v příštích pár týdnech dozná jistých změn!

Je jasné že minimálně příštích pár měsíců (možná i let) se budeme muset chovat jinak. Kromě nošení roušek bude ke koloritu běžných dnů patřit i zachovávání dostatečné sociální distance a není se čemu divit. Udržování osobních rozestupů je jedním z nejlepších způsobů, jak zabránit šíření nebo alespoň snížit pravděpodobnost přenosu onemocnění COVID-19.

Distanční rohože Coba pak představují skvělý a elegantní způsob, jak připomenout vašim zaměstnancům a zákazníkům, že mezi sebou musí udržovat vzdálenost dva metry a zajistit tak vlastní bezpečnost.

Distanční rohože máme nově skladem a vy se nyní nacházíte ve chvíli, kdy si je lze ještě objednat. Očekáváme, že se budou skladové zásoby rychle snižovat. Největší výhodou rohoží oproti klasickým samolepkám je možnost s rohožemi libovolně manipulovat a v průběhu používání je i libovolně prát nebo dezinfikovat. Vybírat pak můžete hned ze 4 variant rohoží – dvě modré a dvě červené varianty ve dvojím designu.

4 varianty distančních rohoží Coba

barevné distanční rohože
i (Zdroj: CERVA)
Distanční rohože jsou k dostání v různých variantách a jejich výhodou je, že je podle potřeby můžete přemístit a pohodlně dezinfikovat

Charakteristika distančních rohoží Coba

Distanční rohože Coba primárně slouží k tomu, abyste zcela jasně ukázali svým zaměstnancům nebo zákazníkům pravidla sociálních rozestupů. Omezíte tak šíření coronaviru. Půjdete-li jako zaměstnavatel svým zaměstnancům příkladem, dočkáte se i vy zodpovědné reakce!

  • Ideální pro všechny veřejné budovy včetně nemocnic, úřadů, kanceláří nebo supermarketů
  • Cenově výhodný a zřetelný způsob, jak dát najevo, že berete zdraví a bezpečnost vážně
  • Potisky rohoží v digitální kvalitě pro skvělé zachování vzhledu a barevnosti rohoží
  • Snížené hrany rohoží pro minimalizaci rizika zakopnutí
  • Možnost praní rohoží v pračce při teplotě 30 °C
  • Rohože jsou opatřené vinylovou protiskluzovou podložkou. Rohože tak zůstávají na původním místě, na rozdíl od podlahových samolepek je však můžete kdykoliv ze země vzít a libovolně s nimi manipulovat.
  • Rozměry rohoží - 2000 x 650 x 6 milimetrů
  • Hmotnost 3,51 kg

Distanční rohože Coba mají řadu praktických uplatnění

distanční rohože
i (Zdroj: CERVA)
Distanční rohož najde uplatnění v obchodech, na úřadech a všude tam, kde je zapotřebí zajistit dostatečný odstup

Jak řešíte problém s dostatečnými rozestupy mezi zákazníky na svých prodejnách nebo lidmi na pracovišti? Využíváte nevzhledných pásek na podlaze? Po distančních rohožích je v současné koronavirové krizi obrovská poptávka, neváhejte proto a objednejte si tento praktický (SAP kódy: 99500061; 99500062), momentálně nezbytný, doplněk do každé veřejné budovy či obchodu, přímo u nás nebo si najděte nejbližší kamenný obchod.

Publikováno: 29. 5. 2020, Autor: CERVA (text a foto), Profil autora: Redakce