reklama

Kompletní řešení vytápění pro váš dům

Vybíráte nové radiátory? Rekonstruujete nebo stavíte a potřebujete vyřešit vytápění v bytě nebo domě? Poradíme vám, kde najdete vše pod jednou značkou a vyřešíte tak vytápění pro každou místnost.

Jaké vybrat radiátory pro vytápění vašeho domu (Zdroj: KORADO)

Ať už stavíte nebo chcete svůj dům jen vylepšit, pod českou značkou KORADO najdete řešení vytápění pro každou místnost. Modely deskových radiátorů RADIK vám prohřejí obývací pokoje, ložnice, dětské pokoje ale i kuchyně nebo chodby. Když není dostatek místa, pomůže jejich vertikální provedení PREMIUM a VERTIKAL.

RADIK PLAN VKM8 logo
Deskový radiátor RADIK PLAN VKM8 (Zdroj: KORADO)

Pokud jste ve fázi výstavby, podívejte se na vytápění pomocí podlahových konvektorů KORAFLEX. Možná vás překvapí, že se jimi dá v létě i chladit. Barva i materiál krycí mřížky pomůžou doladit interiér do posledního detailu. Velkou předností konvektorů je, že se velmi rychle ohřívají a dokáží účinně předávat teplo do místnosti. Oproti standardním radiátorům disponují nižším vodním objemem (až o 90% menším ve srovnání s běžnými radiátory), což má za následek nižší tepelnou setrvačnost těchto těles. Velmi široké portfolio konvektorů KORADO umožňuje komplexní projektové řešení pod jednou značkou pro každou stavbu a každou místnost, což přináší maximální kompatibilitu, projekční pohodlí a servis, individuální řešení a také finanční úspory.

KORAFLEX upr
Podlahový konvektor KORAFLEX (Zdroj: KORADO)

Pro náročné moderní interiéry jsou nachystané designové kousky KORATHERM a KORATHERM Reflex se zrcadlem. Do atypických prostor s velkými prosklenými plochami využijete jejich vertikální provedení.

KORATHERM_REFLEX upr
Otopné těleso KORATHERM Reflex se zrcadlem (Zdroj: KORADO)

KORALUX je řešením pro vaši koupelnu a to v téměř 200 odstínech RAL, elektrickém nebo kombinovaném provedení. Novinkou ve výrobním portfoliu společnosti KORADO je pro tento rok designové otopné těleso KORATHERM AQUAPANEL. Moderní a jednoduchý vzhled tohoto designového radiátoru přesvědčí každého, že při výběru vhodného tělesa do koupelny není potřeba zůstávat jen u klasických "žebříků" jako dosud. Rovné, geometricky přesně uspořádané profily tohoto tělesa působí luxusním a neokoukaným dojmem.

Vše najdete na topeni.korado.cz

KORALUX LINEAR CLASSIC_2 upr
Trubkové otopné těleso KORALUX LINEAR CLASSIC 2 (Zdroj: KORADO)
KORATHERM AQUAPANEL upr
Designové otopné těleso KORATHERM AQUAPANEL (Zdroj: KORADO)

Publikováno: 14. 5. 2020, Autor: KORADO (text a foto)