reklama

Antikutil - natržené pozadí

Úrazy nás kutily provází při většině našich činností. V ohrožení jsou často všechny naše smysly. Ruce, oči, nohy, zkrátka vše. Útočí na nás při nesprávném zacházení naše užitečné a oblíbené nářadí. To, co je na elektriku, i to bez zdroje otáček a napětí. Nejvíce pily, brusky, dláta, ale i kladiva či hřebíky nebo vzpurné štafle. Bodnořezných nebo sečných ran či úrazů od elektriky je, bohužel, mnoho. I proto je nejlépe někdy z dílny utéct a jít na malou procházku.

Antikutil - natržené pozadí

Jak to tak vypadá, ani na procházce bychom ale neměli polevovat v ostražitosti. Útok, nejen na naše pozadí, může přijít ze zálohy v ten nejméně očekávaný okamžik. Když relaxujeme nebo si prostě jen odskočíme na toaletu.

Pozor, klouzačka!

Pozor, klouzačka!
Pozor, klouzačka!
Pozor, klouzačka!
Pozor, klouzačka!

Ulomený kus klouzačky nebo vyčnívající šroub mohou velmi nepříjemně zranit naše ratolesti a rázem je po pohodové procházce, a to i přes to, že je třeba sluníčko a krásný den. Hřiště veřejná nebo v kempech bývají často v katastrofálním stavu a bez potřebné údržby.

Nezvednuté prkénko

Nezvednuté prkénko
Nezvednuté prkénko
Nezvednuté prkénko
Nezvednuté prkénko

Zásadní problém tohoto prkénka není ani to, že se nedá zvednout a tím samozřejmě i vhodně čistit a udržovat, ale opět známe vyčnívající šroubky. Když už na něj usedneme a svěříme mu to cenné a křehké, co skrýváme pod oblečením, snadno by se mohlo stát, že si z toalety odneseme nemilý podpis na pozadí či jinde, nebo přinejmenším poškozené spodní prádlo. Docela by mne zajímalo, jestli by si majitel něco podobného nainstaloval doma.

Publikováno: 23. 4. 2018, Autor: Pavel Zeman (text a foto), Profil autora: Redakce