reklama

Ruukki se představí na veletrhu Střechy Praha 2019

Společnost Ruukki připravila pro letošní ročník veletrhu Střechy Praha vedle pestré expozice také soutěž o polovinu střechy zdarma. Opravdu kvalitní střešní krytiny skoro vybízí k tomu, aby si na ně člověk sáhl. Přijďte se dotknout střech z naší nabídky, mezi kterými nebude chybět Classic, Adamante, Monterrey, Decorrey Grand, Finnera, okapový systém SIBA a také novinka maloformátová střešní krytina Hyygge. Veletrh se uskuteční již tradičně v areálu PVA Expo Praha Letňany ve dnech od 7. do 9. února 2019.

Ruukki se představí na veletrhu Střechy Praha 2019

“Vždy se snažíme setkání s návštěvníky veletrhu nějakým způsobem zpestřit. Samozřejmě, že v hlavní roli vystupují naše střešní krytiny a experti, se kterými lze vše důkladně probrat. Těšíme se ale také na nápady našich zákazníků v soutěži o polovinu střechy zdarma,” vysvětluje Jan Hála z divize střešních krytin společnosti Ruukki.

Ruukki se představí na veletrhu Střechy Praha 2019
Ruukki se představí na veletrhu Střechy Praha 2019

Inspiraci ze skandinávských střech Ruukki může návštěvník stánku využít hned na veletrhu. Stačí napsat krátký slogan, který nejlépe vystihne vlastnosti střech Ruukki a být vybrán odbornou porotou.

Skládat slogan o kvalitních ocelových střechách není těžké a ani ten, kdo by v soutěži neuspěl, nemusí vynaložených prostředků na kvalitní střechu litovat. Každý soutěžící navíc získá drobný dárek za čas, který s Ruukki na veletrhu stráví.

Stejně jako v uplynulých letech se expozice Ruukki promění v centrum nápadů a řešení s možností konzultací konkrétních střech, jejich tvarů a barevných odstínů.

Publikováno: 7. 2. 2019, Autor: Ruukki (tisková zpráva) , Profil autora: Redakce