reklama

Při stavbě domu s Hypoteční bankou se dá ušetřit za odhadce

Lidé, kteří financují stavbu domu nebo byt v novostavbě u Hypoteční banky, největší tuzemské specializované banky na poskytování úvěrů, mohou výrazně ušetřit peníze i čas. Expresní protokol o stavu stavby totiž umožňuje doložit současný stav stavby bez jakýchkoliv poplatků zdarma a navíc z pohodlí domova prostřednictvím internetu.

Při stavbě domu s Hypoteční bankou se dá ušetřit za odhadce

Na našich webových stránkách vyplní klient jednoduchý dotazník a přiloží k němu alespoň dvě aktuální fotografie dokumentující stav stavby. Po jeho odeslání obdrží e-mailem potvrzení, které vytiskne, podepíše a pošle nebo donese na pobočku. Banka mu následně umožní čerpat úvěr,“ vysvětluje Petr Němeček, ředitel odboru nemovitostí Hypoteční banky. Kromě financí tak klient ušetří i čas, protože nemusí čekat, než se odhadce dopraví na stavbu, nafotí ji a vyhotoví protokol.

Služba Expresní protokol tak vedle dálkového přístupu do katastru nemovitostí, expresního ocenění bytu nebo možnosti nedokládat faktury podstatně zjednodušuje a zrychluje u Hypoteční banky dostupnost hypotečních úvěrů na českém trhu, navíc šetří klientům vstupní náklady.

Publikováno: 22. 10. 2008, Autor: Tisková zpráva (Hypoteční banka) , Profil autora: Redakce