reklama

DD – iniciály luxusu

Kdo by si při prohlídce luxusních elektrospotřebičů značky De Dietrich pomyslel, že mají původ v daleké historii. Tato prestižní a mezinárodně uznávaná firma vznikla v roce 1684, kdy byla založena kovárna stejného jména. Značka má tedy více než 300letou tradici a v domácích spotřebičích byla vždy na špici technologického vývoje.

DD – iniciály luxusu

De Dietrich dnes patří do skupiny Fagor, pátého největšího výrobce domácích spotřebičů v Evropě. Jako první představila světu vestavnou pečicí troubu s elektronickým ovládáním, vyvinula nejdokonalejší způsob čištění pečicích trub – na našich stránkách již zmiňovanou pyrolýzu – a z této vývojové dílny pochází rovněž nejprogresivnější způsob vaření – technologie indukčních desek.

Proč vybrat elektrospotřebiče De Dietrich?
Proč vybrat elektrospotřebiče De Dietrich?

Designově zajímavý a vysoce funkční je například výklopný ovládací panel pečicí trouby – Axiom

Společnost přichází na trh s novými koncepty přeměny kuchyně v luxusní centrum rodinného života a proměňuje tyto místnosti na harmonický a moderní prostor.

Na českém trhu jsou k dostání pečicí a mikrovlnné trouby, kávovar, varné desky, odsávací systémy, myčky nádobí i pračky.Tak například všechny pračky s kapacitou 1 až 8 kg prádla jsou provedeny v nerezu, černé nebo bílé barvě a svými parametry, designem i kvalitou ovládacích prvků odpovídají nejvyšší kategorii domácích spotřebičů. Nakloněný buben a velká dvířka značně usnadňují vkládání a vyjímání prádla.

Proč vybrat elektrospotřebiče De Dietrich?
Proč vybrat elektrospotřebiče De Dietrich?

Náročné klienty zaujmou rovněž modulární desky

Mezi dalšími produkty je namístě zmínit pyrolytickou troubu Matrics nebo bílou indukční desku, plynovou desku se senzorový ovládáním a designově zajímavé odsavače par. Náročné klienty zaujmou rovněž modulární desky – například indukční deska WOK, indukční deska Continuum, deska Teppan Yakki pro milovníky japonské kuchyně i plynová deska s jedním velkým hořákem s možností použití pánve WOK.

Proč vybrat elektrospotřebiče De Dietrich?
Proč vybrat elektrospotřebiče De Dietrich?

Ve výbavě je také vakuovací nádoba pro prodloužení trvanlivosti potravin

Rovněž sortiment nových chladniček představuje špičku ve svém oboru – v nabídce jsou tzv. americké chladničky v nerezovém, bílém nebo černém provedení, ale i klasické spotřebiče.U kombinovaných chladniček je výjimečný systém ICS, který odstraňuje etylén uvolňovaný ze skladovaného ovoce, čímž je prodlužována jeho kvalita a doba použitelnosti. A za zmínku stojí, že u značky De Dietrich je tento proces zaručen po celou dobu životnosti spotřebiče bez nutnosti zásahu obsluhy. Pozornosti zákazníků jistě neunikne ani vakuovací nádoba, která je součástí těchto chladniček.

Proč vybrat elektrospotřebiče De Dietrich?
Proč vybrat elektrospotřebiče De Dietrich?

Ovládací panel myčky Quattro

Náš tip:

Myčka nádobí Quattro: pojme 12 sad nádobí a je vybavena špičkovou technologií ICS (Inteligent Control System) s detekcí množství vloženého nádobí a stupně jeho znečištění s automatickým přizpůsobením mycího cyklu k optimalizaci spotřeby vody a elektřiny. Jako jediná myčka umožňuje mytí rozdílnými programy v horním a spodním koši, takže v horní části lze mýt křehké skleničky, zatímco ve spodním koši intenzivně umývat hrnce.

Myčka je vybavena displejem LCD, možností odloženého zahájení mytí až o 24 hodin. Samozřejmostí je třída A v účinnosti energetické, mytí a sušení. Provedení Silence Inside s hlučností pouhých 44 dB umožňuje její bezproblémové používání i v nočních hodinách. Na český trh se tato myčka dodává v elegantním nerezovém provedení jako volně stojící spotřebič nebo jako plně vestavný model.

Více na www.dedietrich-elektro.cz.

Publikováno: 9. 12. 2008, Autor: Elena a De Dietrich (text), De Dietrich (foto) , Profil autora: Redakce