reklama

Austis Vás zve na veletrh Střechy Praha

11. ročník veletrhu Střechy Praha se již blíží. Účastní se všichni významní výrobci a dodavatelé střešních materiálů. Veletrh Střechy Praha letos opět proběhne na Výstavišti v Praze – Holešovicích. Austis a.s. Vás ve dnech 29.–31. 1. 2009 zve ke stánku č. 222, kde můžete využít naši 20% veletržní slevu.

Austis Vás zve na veletrh Střechy Praha

Bližší informace o společnosti Austis a.s. a značkách ETERNAL a SANAKRYL naleznete na www.naterynastrechy.cz.

Stručné informace o veletrhu

Celkový loňský počet vystavovatelů 180 bude letos překročen. Zvýšil se i počet přihlášených zahraničních firem a to hlavně na doprovodnou výstavu Úspory energií a obnovitelné zdroje.

V rámci veletrhu se opět uskuteční i soutěž o Zlatou tašku – nejlepší novinku letošního ročníku veletrhu, kterou vybere odborná porota na základě údajů od vystavovatelů či Soutěž zručnosti učňů v oboru klempíř, pokrývač.

Odborný doprovodný program veletrhu Střechy Praha se letos zaměří na dvě hlavní témata – tím prvním budou Střešní krytiny (Tradiční i moderní krytiny šikmých a plochých střech, Správná volba střešní krytiny) a tím druhým Dřevěné stavební konstrukce (Problematika konstrukcí staveb ze dřeva, Evropské normy pro dřevěné konstrukce.) V jejich duchu se ponesou přednášky a semináře po celou dobu veletrhu. Letošní novinkou je také série seminářů Využití střech jako zdroje energie.

Bohatý doprovodný program se kromě odborníků zaměří i na laické návštěvníky přicházející na výstavu pro radu, inspiraci či již přímo proto, aby si vybrali vhodnou firmu pro stavbu či rekonstrukci střechy. Tyto návštěvníky jistě zaujme bezplatné poradenství na téma střechy, bezplatné poradenství z oblasti úspor energií, denní losování o velmi hodnotné ceny, či Praktikum – ukázky řemesla. Probíhat bude spousta soutěží, hlavní výhrou je každý den jedna střecha na rodinný dům zdarma, připraveny jsou i další hodnotné ceny.

Otevřeno bude ve čtvrtek 29. 1. 2009 a v pátek 30. 1. 2009 od 9 do 18 hodin a v sobotu 31. 1. 2009 od 9 do 17 hodin.

Více informací najdete na www.strechy-praha.cz

Publikováno: 16. 1. 2009, Autor: Austis (Tisková zpráva) , Profil autora: Redakce