reklama

SIKO otevírá novou prodejnu v Liberci

Společnost SIKO KOUPELNY otevře v pořadí již 23. pobočku. Tento pátek 30. ledna bude veřejnosti představena nová prodejna v Liberci. Své první zákazníky uvítá v 9 hodin, kdy bude oficiálně spuštěn prodej.

SIKO otevírá novou prodejnu v Liberci

Liberecká prodejna má rozlohu 1400 m2 a je tak další megaprodejnou SIKO. Kromě rozsáhlé prodejní plochy disponuje také 800metrovými sklady. Sortiment této pobočky zahrnuje kompletní koupelnové vybavení: od obkladů a dlažeb, přes vany, sprchové kouty, vodovodní baterie, sanitární keramiku, armatury, bojlery až po koupelnový nábytek či koupelnové doplňky.

SIKO otevírá novou prodejnu v Liberci
SIKO otevírá novou prodejnu v Liberci
SIKO otevírá novou prodejnu v Liberci
SIKO otevírá novou prodejnu v Liberci

„V rámci vybavení naší nové prodejny jsme se opět zaměřili na pestrou a inspirativní nabídku. K tomu slouží především vystavené vzorové koupelny, kde představíme 70 variací koupelen. Klienti u nás mohou načerpat mnoho podnětů a čerstvou inspiraci pro zařizování své vlastní koupelny,“ uvedla Iveta Vacková, vedoucí liberecké prodejny. Pro své zákazníky SIKO v rámci slavnostního otevření připravilo speciální slevové akce, které potrvají až do 1. března.Při nákupu nad 15 000 Kč získají klienti 15% slevu. Akce se vztahuje na celý sortiment prodejny, kromě výrobků již s jinou akční slevou.

Prodejna zákazníkům nabízí komfortní prostředí, kde k jejich pohodlí přispěje i dětský koutek a nápojové automaty.Otevírací doba maloobchodu je každý den včetně sobot a nedělí od 9 do 19 hodin. Pro zákazníky velkoobchodu jsou pracovníci SIKO k dispozici mezi 7 a 15.30 hodinou. Celkem pobočka zaměstná 20 pracovníků.Prodejna je umístěna na severu Liberce ve směru na Děčín, v nákupním parku v sousedství hypermarketu Globus a obchodního domu Géčko. Lokalita je dobře dostupná jak automobilem, tak MHD.

Více informací na www.siko-koupelny.cz

Publikováno: 28. 1. 2009, Autor: Siko Koupelny (Tisková zpráva), PePa (foto) , Profil autora: Redakce