reklama

PRAGOOFICE 2009 –Nové trendy a inspirace pro vaši kancelář

Již 4. ročník veletrhu kancelářského nábytku a vybavení PRAGOOFICE probíhá ve dnech 12. - 15. února 2009 na pražském výstavišti souběžně s veletrhem PRAGOINTERIER NEW DESIGN 2009. Dnes již tradiční veletrh si svými uplynulými ročníky vybudoval prestižní pozici jediné veletržní základy s námětem kancelář ve všech souvislostech v České republice.

PRAGOOFICE 2009 –Nové trendy a inspirace pro vaši kancelář

Předchozí ročníky jasně potvrdily, že vybavení kanceláří není jen otázkou funkcionality, ale také pohodlí a designu. Veletrh PRAGOOFFICE se stal místem, kde se zájemci z řad odborníků i veřejnosti mohou seznámit s novými trendy a nechat se inspirovat při zařizovaní kanceláří nápaditými a funkčními kombinacemi. Důsledně dodržovaná odbornost veletrhu a důraz na kvalitní ztvárnění expozic posilují image zúčastněných firem.

Na výstavní ploše 1000m2 se letos v rámci veletrhu PRAGOOFICE představí 34 vystavovatelů z České republiky a Itálie. Mezi ty nejvýznamnější patří přední český výrobce - nábytek Exner, nejmodernější kancelářský nábytek představí firmy Office Pro, Office Interier, RAMA Bohemia či Adelon, do světa luxusu v kanceláři Vás zavede italský vystavovatel Industria Mobili Mio Dino, prezentační systémy představí Jansen Display. Prohlédnout si budete moci také kancelářské židle od firmy Mayer CZ, zátěžové koberce KMD nebo softwarové systémy LCS International. Chybět nebude ani gastrotechnika pro kanceláře v podání Nestle Česko, divize Nespresso.

Pořádání veletrhu v souběhu s tradičně silným veletrhem PRAGOINTERIER NEW DESIGN se již v minulosti osvědčilo. Souběžné pořádání oborově blízkých veletrhů umožňuje představit ucelenou přehlídku vybavení bytů i interiérů veřejných budov. Široce koncipovaná nabídka je atraktivní zejména pro odborné návštěvníky, na své si ale přijdou i laici.

V rámci doprovodného programu proběhnou dvě zajímavé soutěže. PRACOVNÍ MÍSTO ROKU 2009 je soutěží pro výrobce, prodejce, architekty a interiérová studia. V rámci soutěže KANCELÁŘSKÁ ŽIDLE ROKU 2009 mohou návštěvníci spatřit jedinečnou přehlídku tuzemských výrobců a dovozců předních světových značek kancelářských židlí. Expozice ucházející se o výhru v obou soutěžících bude možné shlédnout po celou dobu veletrhu. Odborná komise je zhodnotí 12. 2. a vyhlášení výsledků soutěží proběhne při společenském večeru dne 13. 2. 2009.

Více naleznete na www.incheba.cz nebo na www.pragooffice.cz

Publikováno: 13. 2. 2009, Autor: Incheba Praha, s.r.o. (Tisková zpráva) , Profil autora: Redakce