reklama

Tradiční prodejní výstava - Dům a Zahrada

V dubnu se na lounském výstavišti opět koná „svátek“ zahrádkářů, kutilů, stavebníků a všech, kteří se chtějí inspirovat, jak změnit nebo vylepšit svůj dům, byt, chatu či zahradu.

Tradiční prodejní výstava - Dům a Zahrada

Již třináctým rokem na výstavišti v Lounech návštěvníci naleznou nepřeberné množství rostlin, zahradního nábytku a techniky na výstavě „DŮM A ZAHRADA” v termínu 16. – 19. dubna 2009.

Zároveň je tato akce příležitostí pro představení novinek ze světa bydlení:

Výstava „Dům a zahrada“ je určena všem milovníkům zeleně!Výstaviště na čtyři dny zaplní prodejní trhy květin, zeleniny, semen, okrasných rostlin, školkařských výpěstků, zahradnických pomůcek a potřeb.

Výstava „Dům a zahrada“ je určena všem, kteří bydlí!Nábytek – stylový, moderní, proutěný, ratanový, masivní, zahradní i teakový. Velká nabídka sedacích souprav, postelí, kuchyní, bytového textilu a bytových doplňků.

Výstava „Dům a zahrada“ je určena všem, kteří si chtějí vylepšit své bydlení! Novinky ze stavebního sortimentu – vysušování zdiva, sádrokartonové a nátěrové systémy, střešní krytiny a okapy.

Výstava „Dům a zahrada“ je určena všem, kteří staví či rekonstruují! Naleznete zde novinky z oblasti oken a zasklívání lodžií, dveří, podlah, schodišť, topení a krbových kamen, komínových systémů, bazénů a garážových vrat.

Tato, již řadu let nejnavštěvovanější akce je určena pro všechny kdo, staví, rekonstruují, či si jen chtějí vylepšit své bydlení.

16. – 19. dubna od 9.00 – 17.00 hod výstava DŮM A ZAHRADA na výstavišti v Lounech.

Více informací na www.diamantexpo.cz

Publikováno: 23. 3. 2009, Autor: Diamant Expo spol. s r.o.(Tisková zpráva) , Profil autora: Redakce