reklama

Autokosmetika Tempo míří na šampionát Rallye Cup 2009

Pokud patříte do rodiny kutilů – motoristů, jistě si rádi na svém autíčku ledacos opravíte nebo vylepšíte sami. Při ošetřování svého čtyřkolového miláčka jistě uvítáte kvalitní autokosmetiku. Vsadili na ni i závodníci. Jedna z našich nejlepších posádek posledních let, Jiří Hladík a Martina Dolečková, budou na šampionátu Rallye Cup 2009 ošetřovat svůj závodní vůz Fiat Punto Super 1600 autokosmetikou řady Tempo. Proč to nezkusit také.

Autokosmetika Tempo míří na šampionát Rallye Cup 2009

„Řadou Tempo budou ošetřovány i všechny vozy závodního servisu. Využijeme náš kompletní mycí a čistící program včetně autoleštěnky s nanočásticemi a teflonem, která zesiluje ochranu karoserie v extrémních podmínkách automobilových závodů,“ uvádí Ing. Míla Valdová obchodní a marketingová ředitelka Druchemy Praha a dodává: „Právě výborný stav karoserie, která nesmí být zasažena korozí, je totiž jednou z podmínek pro registraci vozidla do soutěže jako je Rallye Cup.“

„Závodní vozy jsou ve srovnání s auty určenými pro běžný provoz vystaveny mnohem větší zátěži. Kvalitní autokosmetika je proto pro jejich údržbu velmi důležitá,“ říká Jiří Hladík, člen posádky týmu Rallye Racing Promotion. „Výrobky řady Tempo používá řada profesionálních i amatérských závodních týmů včetně našeho již mnoho let, protože splňuje vše, co údržba závodních aut vyžaduje. Současné spolupráce si proto velmi vážím,“ doplňuje Hladík.

Nároky na ošetřování závodních vozů jsou velmi vysoké. Po každém závodě je nutné celé vozidlo kompletně umýt a ošetřit včetně podvozků a podběhů. Následuje důkladná kontrola. Pokud se na dílech objeví nějaké poškození, servisní tým je demontuje a repasuje. Pro dokonalou péči a zachování bezvadného laku je nakonec karoserie ošetřena voskem nebo leštěnkou. Využití je i pro technické spreje autokosmetiky Tempo.

Autokosmetika Tempo obsahuje kompletní řadu pro dokonalé ošetření všech typů karoserií. Kromě mycích a leštících prostředků nabízí i přípravky k ochraně plastových či pryžových částí vozů i interiéru vozu. Nejnovějším produktem řady Tempo, kterou vyvinuli specialisté firmy Druchema, je autopolish s nanočásticemi a teflonem. Poslední vědecké výzkumy o ochraně a konzervaci laků totiž prokázaly, že nanočástice posilují schopnost přípravku chránit karoserii před nepříznivými účinky počasí i škodlivin v ovzduší a ve spojení s teflonem jej zároveň dlouhodobě konzervují.

Více informací naleznete na www.autotempo.cz

Publikováno: 26. 3. 2009, Autor: Druchema (Tisková zpráva) , Profil autora: Redakce