reklama

Fagor naděluje nádobí Palma

Již dlouho chcete vylepšit kuchyň a pořídit si nové spotřebiče. Váš domácí kutil dokonce koupil a přivezl domů pěknou pracovní desku, ale pak mu tak nějak došel dech... Nyní jej můžete motivovat k další práci. Povězte mu, že každý, kdo si od března do června zakoupí indukční desku FAGOR model IF-4 X/S, obdrží zdarma sadu nádobí Palma. Je vyrobeno z nerezové oceli 18/10 a opatřeno dnem Plaksteel, které je vhodné pro všechny druhy ohřevu, včetně vaření na indukčních deskách.

Fagor naděluje nádobí Palma

Indukční desky jsou nejmodernějším konceptem ohřevu. Při vaření na indukčních deskách vzniká mezi cívkou ve varné desce a feromagnetickým dnem nádoby elektromagnetické pole, takže teplo vzniká v samotném dnu nádoby. Předností těchto desek je hned několik. Především v rychlosti ohřevu. Indukce je rychlejší než ohřev na elektrické plotýnce nebo sálavé sklokeramické desce. Deska pracuje pouze tehdy, je-li na ní umístěna nádoba, a to i v případě, že je zapnutá.

Akce od Fagor
Akce od Fagor
Akce od Fagor
Akce od Fagor

Jelikož teplo potřebné k ohřevu, nevzniká ve varné desce, zvýšená teplota varné zóny je důsledkem ohřátí desky ode dna nádoby, v níž se vaří. Proto se plocha nikdy nerozpálí do tak vysokých teplot, jako u sálavé sklokeramické desky. Deska je proto bezpečnější – předností je snížené riziko popálení – a snadněji se udržuje, protože případné zbytky potravin se na desku nepřipálí. Díky rychlosti ohřevu, vysoké bezpečnosti, snadné údržbě, úspornému provozu a v neposlední řadě také elegantnímu vzhledu, prodeje indukčních desek rok od roku výrazně rostou nejen v celé Evropě, ale také v České republice. Postupně tak nahrazují jak sálavé sklokeramické desky tak desky plynové.

Tato unikátní technologie byla vyvinuta ve francouzském výrobním závodu skupiny Fagor Electrodomésticos, která je pátým největším výrobcem bílé techniky v Evropě.

Další informace se dozvíte na www.fagor-elektro.cz.

Publikováno: 18. 4. 2009, Autor: Fagor (Tisková zpráva) , Profil autora: Redakce