reklama

Video - když vám normální hmoždinky nestačí

Každý kutil zajásá, když uslyší o novém výrobku, který mu usnadní práci. V tekuté formě už známe více výrobků, k těm posledním patří tzv. tekuté hřebíky. A dnes už můžete vyzkoušet i tekuté hmoždinky.

Video - když vám normální hmoždinky nestačí

Ano, touto novinkou je tekutá hmoždinka fischer fill&fix, kterou bezpečně uchytíte vruty, skoby apod. ve všech stavebních materiálech a dokonce i ve vykotlaných otvorech.

Práce s ní je jednoduchá (viz video), protože systém se na trh dodává v podobě injekční stříkačky, která zajišťuje snadnou aplikaci i bez vytlačovací pistole. Navíc lze pouzdro dobře uzavřít a nespotřebovaný produkt použít znovu.

Video

Tekutá hmoždinka je určena pro děrované, duté a deskové stavební materiály. Dokonce ji lze použít také místo speciálních tmelů pro opravy dřevěných materiálů.

Objem vzrůstá během vytvrzení a zaručuje maximální výtlačné síly v dutinách. Je ideální pro renovační práce. Snadno se aplikuje a šrouby je možné šroubovat do ztuhlé směsi (jako do dřeva).Vytvrzený "fill & fix" lze brousit a přetírat. Beznapěťové upevnění předchází poškození dlaždic a omítky. Výrobek je odolný teplotám od -10°C do + 40°C.

Více se dozvíte na www.fischer-cz.cz

Publikováno: 30. 4. 2009, Autor: Helena Štětinová (text), Fischer (foto) , Profil autora: Redakce