reklama

Přijeďte do Liberce na výstavu Dům a zahrada

Již po páté společnost Diamant Expo představí na Liberecku novinky v oblasti stavby, zahrady a bydlení. Pokud se chystáte opravovat byt či dům, zvelebit své hnízdečko, nebo vybudovat nové - je tato expozice určena právě vám. Výstava „Dům a zahrada Liberec“ se koná ve dnech 21. - 24. 5. 2009, tradičně v areálu LVT výstaviště Liberec.

Přijeďte do Liberce na výstavu Dům a zahrada

Výstava „Dům a zahrada Liberec“ přináší návštěvníkům ucelený pohled na moderní trendy pro stavbu a bydlení. Domov je místem, kde trávíme většinu času svého života. Vybrat si správně bydlení podle přání a potřeb všech členů rodiny není lehké pro nikoho z nás. Vystavovatelé se proto snaží zájemcům tento nelehký úkol v maximální míře ulehčit. Specialisté ve svém oboru svými radami jistě klientům zjednoduší rozhodování o výběru z široké řady nabídek.

Na výstavišti se představí společnosti, které nabízejí stále oblíbenější dřevostavby, či nízkoenergetické domy na klíč jako jsou například RD Rýmařov, Arbos, Agentura Náš Dům, Dennert Masivhaus, Schauer a další. Dále zde najdete přední výrobce a dodavatele stavebních materiálů, fasád a izolací. Za všechny jmenujme firmy Wienerberger, Xella, Copernit CZ, Izokomplet, dále zástupce stavebnin na Liberecku - společnosti Aizol, Centrum střech, Rabat stavebniny, Evergreen Systém, neboFalco North.

Naleznete zde řešení vytápění bytů a domů od topných čerpadel, přes solární systémy až po krbová a kachlová kamna, vystavují zde například firmy Barna Therm, Ekotherm, Fenix Trading, Horal servis, Humad. Expozixe představuje ucelený přehled v oblasti úspor energií a alternativních zdrojů.

Spokojeni budou i ti návštěvníci, kteří se teprve chystají stavět. Tak například odpovědi na otázky jak se orinetovat v celé řadě novinek z oblasti oken a dveří naleznou návštěvníci také v expozicích firem Apis, BWS, Caroli, Eurookna P+P, Langer střešní okna a Stavona a dalších.

Na výstavě zájemci objeví firmy, které zde představí kromě jiného také různé druhy stavebních materiálů, zdiva, obklady a dlažby, střešní krytiny, zateplovací a komínové systémy, koupelny, okna, dveře, schody, podlahy, krby a topenářské produkty.

V neděli 24. 5. od 10 do 12 hod proběhne v prvním patře pavilonu „I“ přednáška k tématu „Dotační program Zelená úsporám“. Na přednášce vystoupí Jan Dusík, 1. náměstek ministra životního prostředí a zástupce liberecké pobočky Státního fondu životního prostředí České republiky. Který zájemcům vysvětlí, jakým způsobem zažádat o dotaci na úspory energií v domácnosti v rámci programu ZELENÁ ÚSPORÁM.

V tradičně specializovaných pavilonech se představí výrobci a prodejci sedacího, ložního, obývacího, kuchyňského či dětského nábytku z různých materiálů. Přes tradiční dřevo až po ratan, teak, plast. Chybět nebudou ani podlahové krytiny, včetně kusových koberců nebo stylový a čalouněný nábytek (například z produkce Artep Interiér, Mirland, mB nábytek, Stavas, No. 1 Family, Angelina Limi, Qwitt, IPO, P.T.S., Nábytek Paul).

Vše, co souvisí s klidným spánkem, najdou návštěvníci na stánku společnosti Zdravé spaní Novotná, Purtex, která kromě dřevěného a kovového ložnicového nábytku, lamelových roštů a matrací nabízí i vodní postele. Představí se také společnosti, specializující se na návrhy a výrobu kuchyní – Elben, Macháček kuchyně, Oresi. Dále Cimex, SebaT - prodejci bytového textilu, nebo Hyla, Pilát, IHA - prodejci centrálních i klasických vysavačů.

Na venkovní ploše se představí firmy prodávající zahradnický materiál a potřeby pro zahrádkáře. Zakoupit zde můžete množství keřů, stromků, cibulovin, okrasných rostlin, ale i zahradní nábytek, zahradní krby, žebříky či skleníky. Určitě neujdou vaší pozornosti ani expozice garážových vrat a plotů zastoupených firmou AZET Janoušek, Metalo, Lomax, NT Group, Vojáček, VVA.

Návštěvníci veletrhu budou moci využít veletržní slevy, které připravují jednotliví vystavovatelé.

Více informací najdete u společnosti Diamant Expo spol. s r.o. -

Publikováno: 19. 5. 2009, Autor: Diamant Expo s.r.o.(Tisková zpráva) , Profil autora: Redakce