reklama

Zabezpečte si svůj domov

Nevítaní hosté jsou vždy nemilým překvapenín. S bezpečnostním kováním od firmy Rostex máte velkou šanci ubránit se atakům nenechavců, kteří by vám chtěli znepříjemnit život nějakou tou krádeží nebo poničením vašeho majetku. V naší nové soutěži, kterou pořádáme s partnerem, firmou Rostex, můžete jedno ze tří bezpečnostních kování vyhrát.

Zabezpečte si svůj domov

V této soutěži bude vaším úkolem odpovědět správně na tři soutěžní otázky. Pak budete zařazeni do slosování o tři ceny věnované do soutěže firmou Rostex.

Při vyplňování soutěžního formuláře připojte také své jméno, příjmení, ulici s popisným číslem, obec, PSČ, e-mailovou adresu, popř. telefonní číslo.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách.

Správné odpovědi na níže uvedené soutěžní otázky naleznete na webových stránkách www.rostex.cz.

Ceny, o které soutěžíte

1. cena – Bezpečnostní kování R 1 OFFICE v provedení satén nikl v hodnotě přes 3500 Kč.

2. cena – Bezpečnostní kování R 1 ASTRA v provedení chrom v hodnotě téměř 3000 Kč.

3. cena – Bezpečnostní kování R 1 v provedení chrom v hodnotě téměř 2500 Kč.

Všechna kování jsou pro vstupní dveře otevírané dovnitř i ven, pravé i levé, tloušťky dveří 40–45 mm. Součástí výrobku je cylindrická vložka se 6 klíči.Rozteč: 90 mm.

Termíny soutěže

Start: 14. 12. 2009Uzávěrka: 14. 1. 2010Slosování výherců: 16. 1. 2010Zveřejnění výherců: 20. 1. 2010Odeslání cen: max. do 28. 2. 2010

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci, spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz a firmy Rostex a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny tři soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Výherce bude vylosován odbornou porotou firmy Rostex.
  • Po slosování bude cena výherci odeslána poštou.
  • Cenu odesílá firma Rostex.

Informace o partnerovi soutěže

V malém jihomoravském městečku Vyškov byl postaven nevelký provoz nesoucí název Železářský průmysl, zabývající se výrobou drobného kovového zboží. Počátek dnes vyráběného sortimentu spadá již do počátku 30. let, kdy se začalo s výrobou stavebního kování odlévaného z mosazi a zinkoslitin. Významným mezníkem v historii podniku je určitě rok 1938, kdy byla zahájena technologicky nová výroba vrchního stavebního kování z nerezavějící oceli. ROSTEX je jedním z výrobců stavebního kování z nerezavějících materiálů v České republice. Nová známka ROSTEX, která chránila tento druh kování, se stala mezi stavebníky pojmem až do současnosti. V průběhu dalších let prošla firma mnohými organizačními změnami. Připomeňme si alespoň její začlenění do národního podniku SANDRIK v počátcích 50. let. V roce 1969 se pro svůj symbolický charakter stává tradiční známka ROSTEX i názvem samotného podniku. V rámci privatizace v roce 1992 byl státní podnik převeden na soukromou společnost.

Více informací naleznete na www.rostex.cz.

Publikováno: 14. 12. 2009, Autor: Erika (text), Rostex (text a foto), PePa (foto), Profil autora: Redakce