reklama

Tondach vás zve na Veletrh Střechy Praha

Na veletrhu Střechy Praha, který se uskuteční v termínu 28.-30.1.2010 na Výstavišti v Praze Holešovicích, se představí největší výrobce pálených střešních krytin v České republice a zároveň generální partner výstavy, společnost Tondach Česká republika, s.r.o. Stěžejním bodem výstavy je loňská novinka, velkoformátová taška Samba 11. V minulém roce na Střechách Praha získala ocenění Zlatá taška udělované za nejlepší vystavovaný exponát.

Tondach vás zve na Veletrh Střechy Praha

Letos Tondach uvede dvě novinky. Jsou jimi keramický střešní doplněk - kominík a nejprodávanější taška z nabídky Tondach Stodo 12 v nové povrchové úpravě - černá engoba. „V loňském roce jsme představili novou střešní tašku Samba 11 a otevřeli nejmodernější linku na výrobu střešních tašek ve střední Evropě. Zavedením Samby do našeho portfolia jsme rozšířili naši nabídku na bezkonkurenčních 15 druhů tašek. Zároveň jsme jako první uvedli na trh komplexní systém rekonstrukce střech. V tomto trendu hodláme pokračovat i letos a proto spouštíme nové webové stránky,“ vypočítává marketingová vedoucí Tondach Jana Klasová.

Na veletrhu budou již po páté vyhlášeny výsledky střechařské soutěže Pálená střecha 2009, do které bylo loni přihlášeno rekordních 215 realizací střech. Výherci budou oznámeni ve třech kategoriích – historické budovy, soukromé obytné budovy a veřejné budovy.

Více se dozvíte na www.tondach.cz

Publikováno: 14. 1. 2010, Autor: Tondach (text a foto) , Profil autora: Redakce