reklama

Terinvest vás zve na veletrh Dřevostavby 2010

Zveme vás koncem února na veletrh Dřevostavby, kde více než 170 vystavovatelů z 10 zemí Evropy představí novinky a aktuality z trhu využití dřeva ve stavebnictví. Staňte se součástí projektu, který po dobu čtyř dnů konání pravidelně navštěvuje kolem padesáti tisíc návštěvníků z řad odborníků a koncových zákazníků. Nezapomínejte, že veletrhy a výstavy představují nedílnou součást marketingových komunikací a jsou jedním z nejdůležitějších nástrojů působících na všechny smysly zákazníků, návštěvníků i samotných vystavovatelů.

Terinvest vás zve na veletrh Dřevostavby 2010

Salon Dřevostaveb 2010

Salon dřevostaveb je unikátní nesoutěžní přehlídka nejzajímavějších dřevostaveb realizovaných za poslední kalendářní rok v České republice. V pořadí již pátý ročník této největší české přehlídky architektury dřevostaveb se uskuteční v termínu od 25. do 28. 2. 2010 jako doprovodný program veletrhu Dřevostavby 2010. Cílem je zviditelňovat kvalitní realizace a poutavou formou široké laickéi odborné veřejnosti ukázat cestu dřevěné architektury, která je odpovědná k životnímu prostředí a zároveň nerezignuje na kvalitu architektury a designu.

Dřevěný Dům 2010

Poprvé na veletrhu Dřevostavby bude veřejné vyhlášení soutěže Dřevěný dům. Organizátoři přidali pro zpopularizování soutěže samostatnou kategorii: Realizovaný energeticky úsporný dům. Smyslem soutěže je podpořit snahy o využití dřeva v českém stavebnictví. Vlastní soutěž je otevřena pro široké spektrum uchazečů: stavební firmy, architekty, stavební inženýry, studenty a všechny ostatní se zkušenostmi v projektování dřevostaveb. Cílem soutěže je vybrat z hlediska architektonického řešení a ekologické zátěže i dalších kritérií z podmínek soutěže nejpovedenější návrhy dřevěného stavění.

Dům snů pro každého

Televize Nova odvysílala v podzimním vysílacím schématu Dům snů, divácky velmi úspěšný projekt s prvky reality show, v němž soutěžily vybrané páry o postavený Dům snů. Show má vítěze, čímž ale nemusí skončit. Projekt „DŮM SNŮ pro každého“ navazuje, protože dům snů může mít každý. Na veletrhu Dřevostavby od 25. 2 naleznete nejen společnosti, které se na projektu podílely a budete se moci přesvědčit o kvalitách dřevostaveb, ale připravujeme i bloky přednášek a poradenské centrum. Prostřednictvím výstavy, přednášek, dokumentů a tematické literatury představíme celý projekt a dozvíte se zákonitosti ekologických pasivních domů. „DŮM SNŮ pro každého“ je zároveň setkaní architektů, stavebníků a možná i vítězů reality show. Vyměňme si názory a zkušenosti, zeptejme se odborníků na výhody dřevostaveb.

Věříme, že téma veletrhu je a bude pro Vás zajímavé, a těšíme se na setkání a spolupráci s vámi. Pátý ročník odborného veletrhu bude probíhat v PVA Letňany Praha v termínu od 25. do 28. 2. 2010.

Za pořadatele veletrhu společnost TERINVEST, spol. s r.o.

Publikováno: 4. 2. 2010, Autor: Terinvest (text a foto) , Profil autora: Redakce