reklama

Rigips zve na veletrh Dřevostavby 2010

Společnost Rigips, s.r.o., vás zve na 5. mezinárodní veletrh Dřevostavby 2010, který se koná ve dnech 25. 2. – 28. 2. 2010 v areálu PVA Letňany v Praze. Na stánku Rigips v Hale 3, č. A17 bude představován řez dřevěnou sendvičovou konstrukcí ve skutečných rozměrech. Ve spolupráci se stavebními firmami Alfahaus, HK – Dřestav a Insowool budou prezentovány difuzně uzavřené i otevřené konstrukce stěn dřevostaveb. Společnosti Isover a Weber Terranova představí na praktických aplikacích vhodné izolační materiály do vnitřních konstrukcí i pro vnější zateplovací systémy.

Rigips zve na veletrh Dřevostavby 2010

Nosné i nenosné konstrukce pro výstavbu dřevostaveb jsou založeny na použití sádrovláknitých desek Rigidur. Návštěvníci se budou moci na skutečné ukázce sami přesvědčit o vysoké odolnosti proti nárazu a také únosnosti desek Rigidur, která dosahuje až 80 kg na kotevní bod.Každý příchozí se bude moci seznámit s modely různých skladeb podlah s deskami Rigidur, které jsou určeny pro řešení kvalitní kročejové izolace pro dřevěné stropy a tepelné izolace pro betonovou základovou desku. Mezi další zajímavosti budou patřit také ukázky nových desek – modré akustické sádrokartonové desky a desky Rigidur Hsd s nižší paropropustností pro difuzně otevřené konstrukce.

Stavební firmy Alfahaus a HK – Dřestav postavily za dobu své působnosti více než 200 rodinných domů systémem staveništní montáže i panelovou výstavbou. Návštěvníkům budou na místě poskytovat kompletní informační poradenství, ukázky výstavby rodinných domů a také nabídnou projekty k realizaci.

Za poslední roky nelze v České republice přehlédnout sílící trend výstavby rodinných domů na bázi dřeva. Cílem veletrhu je prezentovat laické i odborné veřejnosti využitelnost dřeva ve stavebním oboru z pohledu různých staveb, konstrukcí, stavebních prvků i materiálů.

Více informací o veletrhu na www.idrevostavby.cz

Publikováno: 12. 2. 2010, Autor: Rigips (text a foto) , Profil autora: Redakce