reklama

Acolor vás zve na veletrh Dřevostavby 2010

Společnost Acolor, s.r.o., si vás dovoluje pozvat ke svému stánku 3B10 na 5. mezinárodním veletrhu Dřevostavby 2010, který se koná ve dnech 25. 2. – 28. 2. 2010 v areálu PVA Letňany v Praze.

Acolor vás zve na veletrh Dřevostavby 2010

Společnost Terinvest jako každoročně pořádá Veletrh Dřevostavby, kde více než 170 vystavovatelů z deseti zemí Evropy představí novinky a aktuality z trhu využití dřeva ve stavebnictví. Staňte se součástí projektu, který po dobu čtyř dnů konání pravidelně navštěvuje kolem padesáti tisíc návštěvníků z řad odborníků a koncových zákazníků.

Acolor vás zve na veletrh Dřevostavby 2010
Acolor vás zve na veletrh Dřevostavby 2010
Acolor vás zve na veletrh Dřevostavby 2010
Acolor vás zve na veletrh Dřevostavby 2010

Společnost Acolor s.r.o.byla založena 31.10.1995 jako obchodní firma s materiályna povrchovou úpravu dřeva. Začali jsme spolupracovat s firmou ing. EgonWildschek - Rakousko - barvy, laky a mořidla, dále pak s fimouNaxoflex - brusiva, Wedevag - laky a mořidla a Svedo - tmely Ages. Všechny třifimy jsou ze Švédska. Našimi zákazníky byly firmy vyrábějící pro IKEA -např. Interier Praha, Jitona, Dřevotvar, Ton, Stavbyt, Intea, Jospo,Elektroduha atd. S následnými změnami v nábytkářském průmyslu jsme se začalivíce zabývat prodejem pro menší truhlářské výroby a začali budovat obchodní síť.

Další změnou ve vývoji bylo vytvoření zastoupení pro firmu PattynVernissen - CIRANOVA. Začali jsme prodávat oleje, vosky a šelaky.Tím jsme doplnili sortiment materiálů pro povrchovou úpravu dřeva a bylijsme schopni nabídnout věškeré typy materiálů, v Evropě vyráběné.Dnes máme 60-70 prodejních míst, spolupracujeme s dalšími lakařskýmifirmami, které si doplňují sortiment o tradiční materiály. Našimi hlavnímizákazníky se staly firmy vyrábějící a pokládající podlahy a firmy, kterévyrábějí dřevěné domy. Pravidelně se účastníme veletrhů Dřevěné domy,Pragoligna a Woodtec. Jsme členy Asociace českých nábytkářů a partnerem Cechu podlahářu České republiky, se kterým se zúčastňujeme dalších výstav.

Více na www.acolor.cz

Publikováno: 14. 2. 2010, Autor: Dagmar (text) Pavel Zeman (foto) , Profil autora: Redakce