reklama

Xella CZ zve na veletrh Nový byt a dům

Dovolujeme si vás co nejsrdečněji pozvat na 16. mezinárodní veletrh staveb, renovace a zateplení. Veletrh se uskuteční v termínu od 25.-28.2.2010 v PVA Praha - Letňany. Ve čtvrtek 25. února od 16:00 – 17:00 hod proběhne představení tepelněizolačních desek Ytong Multipor a novinek v sortimentu značky Ytong.

Xella CZ zve na veletrh Nový byt a dům

Veletrh Nový byt a dům probíhal v minulých letech v Ostravě, kde se setkal s kladnou odezvou. V roce 2005 byl uveden do Prahy, kde úspěšně pokračuje v tradici. Mezinárodní veletrh Nový byt a dům je zaměřen především na koncového zákazníka a nabídne i letos novinky a zajímavosti v oblasti stavby, renovace a rekonstrukce. Jednotlivé trendy lze najít např. v oborech oken, dveří, podlah, stavebních prvků a dalších stavebních materiálů. Své zastoupení zde budou mít i realitní a developerské služby. Pro všechny, kteří se právě chystají stavět, rekonstruovat či koupit nový byt nabízí veletrh Nový byt a dům širokou škálu zajímavých výrobků od předních českých firem. Součástí i letošního ročníku bude bohatý doprovodný program.

Xella CZ zve na veletrh Nový byt a dům
Xella CZ zve na veletrh Nový byt a dům
Xella CZ zve na veletrh Nový byt a dům
Xella CZ zve na veletrh Nový byt a dům

Xella CZ je jedním z nejvýznamnějších hráčů na českém stavebním trhu a lídrem v oblasti nízkoenergetického stavění. Materiály, které společnost vyrábí, patří mezi moderní stavební řešení a v mnoha směrech nabízejí jedinečné parametry.

Klíčovým výrobkem společnosti jsou pórobetonové tvárnice Ytong, které se nad ostatními stavebními prvky vyjímají hodnotami tepelné izolace. Rychlá a jednoduchá výstavba, nízká hmotnost a zároveň vysoká odolnost materiálu předurčují tvárnice Ytong k širokému použití jak u novostaveb, tak u rekonstrukcí.

Tepelněizolační zdivo Ytong se může kombinovat s dalším produktem výrobce, vápenopískovými tvárnicemi Silka, které mají jedinečnou zvukovou izolaci a výbornou únosnost. Ucelený systém zdění doplňují tepelněizolační desky Ytong Multipor, které jsou nehořlavé a od běžného fasádního zateplení se liší tvarovou stabilitou a prodyšností.

Každý zákazník společnosti Xella CZ se může spolehnout na nadstandardní servis, který maximálně ulehčí průběh stavebních prací.

Více informací naleznete na www.xella.cz

Publikováno: 23. 2. 2010, Autor: Dagmar (text ) Xella CZ (foto) , Profil autora: Redakce