reklama

Ideon Pardubice vás zve na výstavu Bytexpo a Floratech

Dovolujeme si vás co nejsrdečněji pozvat na spojenou výstavu BYTEXPO, FLORATECH, která proběhne ve dnech 9. 4. 2010 – 11. 4. 2010 od 10 do 18 hodin ve výstavním a společenském centru IDEON v Pardubicích.

Ideon Pardubice vás zve na výstavu Bytexpo a Floratech

V rámci 14. ročníku výstavy BYTEXPO pro vás připravili výrobci a prodejci nábytku expozice zdravého spaní, obývacích pokojů, sedacích souprav, kuchyní a jídelen a dalšího vybavení domácností.Využijte nabídky výstavních slevových certifikátů od prodejců nábytku na odběr zboží v jejich prodejně!

15. ročník výstavy FLORATECH nabídne širokou škálu zahradního nábytku, bazénů a zahradní techniky. Nebude chybět ani prodej balkonových květin, stromků či kaktusů.

Již podruhé se v Pardubicích představí květinová show, kterou předvedou mistři floristé České republiky. Návštěvníci shlédnou vázání kytic k různým slavnostním příležitostem, aranžmá stolů, květinové dárky a další. V rámci květinové show bude probíhat dražba naaranžovaných květin.

Ideon Pardubice Vás zve na výstavu Bytexpo a Floratech
Ideon Pardubice Vás zve na výstavu Bytexpo a Floratech

Cena vstupenky na výstavu je 40,- Kč. Děti, studenti a důchodci zaplatí 20,- Kč. Děti do šesti let mají vstup zdarma.

Po předložení vstupenky z výstavy mají návštěvníci dvě hodiny parkování zdarma v parkovacím domě U Karla IV. zhruba 100 m od výstavního centra IDEON.

Více na www.pvv.cz

Publikováno: 27. 2. 2010, Autor: Ideon Pardubice (text a foto) , Profil autora: Redakce