reklama

Čtvrtý rok nám začíná

Než jsem měl malé dítě, přišly mi povídačky o tom, jak život s dětmi letí rychleji, lehce nepravdivé. Prostě i proto, že jsem neměl s čím porovnat. Teď už pár let mám. Malýmu je za měsíc šest a život s dětmi opravdu utíká jak splašený. Jedno takové už trochu odrostlejší dítě je i Český Kutil. Na jednu stranu je stále v plenkách na druhou stranu už docela povyrostl.

Čtvrtý rok nám začíná

Dneškem vstupujeme do čtvrtého roku našeho virtuálního světa. Takže už jsme možná ve školce. Možná ve škole. Záleží na tom, jak bychom to přepočítávali. Jestli po psím, tak už jdeme pomalu do puberty.

Tři roky a.... plnou parou vpřed!

Tři roky a.... plnou parou vpřed!
Tři roky a.... plnou parou vpřed!

Chuť dělat Kutila a zlepšovat ho v nás zůstává i proto, že je stále co zlepšovat. Vám i sobě jsme připravili malý dárek novým vzhledem Kutila a spolu s ním i otevřením nových rubrik a funkcí. Chtěli jsme to stihnout do třetích narozenin a samozřejmě nestihli, ale už zbývá jen pár týdnů a bude to na světě. Přibudou rubriky a barvičky a také…, ale nechte se překvapit, něco si zatím necháme pro sebe a pak jsme moc zvědavi na vaše názory.

Trocha čísel

Za tři roky se k nám podívalo na návštěvu přes tři miliony lidí a prohlédli si přes dvanáct milionů stránek. Před třemi roky bychom tomu nevěřili ani my, ani někteří naši kolegové. Jsme rádi, že jsme mohli jejich nedůvěru vyvrátit.

Dlouhá zima končí a mě už svrbí ruce až začnu venku a na zahradě zase něco vytvářet. Od podzimu tam na mě pár věcí počkalo. Doufám, že se na první jarní sluníčko a trávu těšíte stejně jako my v redakci.

A nakonec jsem vám chtěl moc poděkovat za vaši důvěru a komentáře ke článku „Ach ty česká závisti“. Myslím, že si rozumíme.

Přeji hezký další rok s Kutilem i start nového týdne.Za tým Českého Kutila Pavel Zeman, šéfredaktor.

Publikováno: 1. 3. 2010, Autor: Pavel (text a foto) , Profil autora: Redakce