reklama

V Letňanech probíhá největší soubor jarních veletrhů For Family

Od čtvrtka 18. 3. do neděle 21. 3. 2010 probíhá v Pražském veletržním areálu v Letňanech největší soubor jarních veletrhů pro bydlení, rodinu a volný čas FOR FAMILY 2010. Na výstavní ploše 15 000 m2 je až do neděle možné shlédnout prezentace produktů a služeb více než 730 vystavovatelů. Pro návštěvníky je připravena řada soutěží o hodnotné ceny i pestrý doprovodný program. Nepřijít je prostě chyba.

V Letňanech probíhá největší soubor jarních veletrhů For Family

Návštěvníky jistě přitáhne již 17. ročník veletrhu bydlení FOR HABITAT, kde najdou spoustu inspirace: od drobných dekorací přes nábytek a vybavení interiérů až po způsob pořízení bytu či stavbu domu.

V pořadí 4. veletrh zahradní architektury nábytku a techniky FOR GARDEN je tradičně místem pro setkání a navázání spolupráce odborníků v oboru i zdrojem informací či konkrétních kontaktů pro laickou veřejnost.

Vše, na co si rodiče dětí vzpomenou - od dudlíku až po zahradní dětské hřiště je k vidění na 6. veletrhu potřeb pro děti FOR KIDS.

Záměrem 4. ročníku veletrhu pro plnohodnotný aktivní život FOR SENIOR je podpořit kvalitní život starší generace, zlepšit její přístup k informacím a nabídnout možnosti pro vzdělávání.

V Letňanech nechybí ani 3. veletrh cestovního ruchu FOR TRAVEL. Přináší pod jednou střechou ucelený přehled cestovních kanceláří a agentur nabízejících sportovní aktivity, wellness a relaxační pobyty.

Pestrý doprovodný program mimo jiné nabízí autogramiádu TEREZY KOSTKOVÉ, dále soutěž o DĚTSKOU TVÁŘ VELETRHU pro následující ročník, vystoupení historických tanců taneční skupiny SALTATIO VITAE a AGARAIN, módní přehlídku HOMMAGE a RUDOLFINEA, a také CESTOVATELSKÝ FESTIVAL.

Pokud chcete získat o 50% levnější vstupenku, stačí se zaregistrovat do návštěvnické databáze - vyplnit a odeslat tento formulář, poukaz na vstupenku obdržíte e-mailem.

Další informace najdete na www.forfamily.cz

Publikováno: 18. 3. 2010, Autor: Veletržní správa ABF (text a foto) , Profil autora: Redakce