reklama

Novinky ze společnosti Domo Service

Počátkem roku 2010 spustila společnost DOMO SERVICE, spol. s r. o. pro své zákazníky první e-shop www.kvalitadodomu.cz. Vybírat můžete z celé řady produktů pro kuchyň, koupelnu, zahradu, najdete tu grily, nádobí, nože, kancelářská křesla, zahradní domky, plastové boxy s pohádkovými motivy pro děti, šikovné kontejnery na krmivo pro domácí mazlíčky a další praktické výrobky.

Novinky ze společnosti Domo Service

V nabídce naleznete mimo jiné i produkty značek Fiskars a Leifheit. Na prahu jarních úklidů jsme vybrali na ukázku několik kvalitních pomocníků, které určitě získají trvalou přízeň všech hospodyněk.

Nůžky FUNCTIONAL FORM: jsou určeny pro potřeby všech uživatelů. V nabídce je více než 20 typů (univerzální, dětské, krejčovské, vyšívací, na ryby, kuchařské, na nehty, na vlasy, kancelářské atd.) včetně speciálního ostřiče nůžek Clip-Sharp. Jejich čepele jsou vyrobeny z vysoce kvalitní oceli bez obsahu niklu a mají ergonomicky tvarované rukojeti pro leváky i praváky uzpůsobené tak, aby se daly používat bez větší námahy. Jsou odlity do formy přímo na čepele, aby spojení bylo pevné a hygienické.

E-shop Domo Service
E-shop Domo Service

Nože FUNCTIONAL FORM: byly navrženy pro každodenní práci v kuchyni s důrazem na ergonomii, funkčnost a bezpečnost. Čepele jsou vyrobeny z vysoce kvalitní japonské nerez oceli s vynikajícím ostřím, které se snadno brousí pomocí speciálního ostřiče Fiskars Roll-Sharp nebo ocilky. Bezpečnost při práci zaručuje tvar rukojeti se zábranou a její neklouzavý povrch Softtouch®. V aktuální nabídce je 17 typů nožů s čepelemi od 7 do 28 cm, vidlice a dva typy škrabek.

E-shop Domo Service
E-shop Domo Service

Zahradní sušák na prádlo LINOMATIC L 400: až čtyři pračky prádla se pohodlně vejdou na 40 m šňůr venkovního otočného sušáku LINOMATIC L 400. Oproti původním modelům se snáze otevírá, je vybaven mechanismem pro ideální vypnutí šňůr. Díky nerezavějícímu hliníkovému rámu a patentovanému systému zatahování šňůr do bočnic je odolný vůči vlivům počasí, šňůry jsou chráněny před deštěm a špínou.

E-shop Domo Service
E-shop Domo Service

Aku zametač POWER DELTA: i pod nábytkem, ve všech koutech a kolem každého rohu jednoduše uklidí zametač s pěti kartáči, s praktickým vypínačem na rukojeti, flexibilním kloubem a extra velkou zametací plochou POWER DELTA. Poradí si s každým povrchem, je stejně účinný na koberci, parketách či laminátové podlaze.

E-shop Domo Service
E-shop Domo Service

Mop PICOBELLO PLUS: už není třeba lámat si hřbet a ničit si ruce ve špíně! Nový tvar vidlic mopu PICOBELLO PLUS umožňuje jednoduché ždímání, stírací plocha široká 27 cm je posílena kartáčkem na extra odolnou špínu a poradí si s každým typem podlahy.

E-shop Domo Service
E-shop Domo Service

Žehlicí prkno AIRBOARD XL Plus: až o třetinu rychlejší a snazší žehlení oproti běžným zvyklostem nabízí žehlicí prkno AIRBOARD XL Plus, a to díky technologii thermoflex. Jedná se o žehlení na principu vzduchových polštářů, žehlicí plocha o rozměrech 140 x 40 cm nepropouští páru. Prkno je vybaveno posuvnou odkládací plochou na žehličku, vodicí anténou na kabel, prodlužovačkou a elektrickou zásuvkou.

E-shop Domo Service
E-shop Domo Service

DOMO SERVICE, spol. s r. o., je obchodní společnost, která je výhradním zástupcem široké řady světových značkových firem z oblasti domácích potřeb, pro zahradu a volný čas, koupelny, k vybavení kanceláří a dalších výrobků pro širokou skupinu zákazníků. Byla založena roku 1999 a během své existence si vybudovala stabilní postavení jak na domácím, tak i na zahraničních trzích. Více informací naleznete na www.domoservice.cz.

Publikováno: 3. 4. 2010, Autor: Domo Service, spol. s r. o. (text a foto) , Profil autora: Redakce