reklama

Střecha za 100 000 Kč zdarma. Na Stavebních veletrzích v Brně

Na stavebních veletrzích Brno je i letos jedním z největších vystavovatelů výrobce pravých pálených střešních tašek TONDACH Česká republika s.r.o. Vloni bodovala firma prestižním oceněním Zlatá medaile IBF, které získala za velkoformátovou tašku Samba 11. Letos TONDACH představí dva nové produkty a jednomu návštěvníkovi veletrhu daruje střechu za 100 000 Kč.

Střecha za 100 000 Kč zdarma. Na Stavebních veletrzích v Brně

Mezi zmiňovanými novinkami je keramický střešní doplněk - kominík. TONDACH nabídku svých keramických postaviček neustále rozšiřuje a to především z důvodu stoupajícího zájmu ze strany zákazníků o odlišení svých střech od ostatních. Druhou novinkou je nejprodávanější taška loňského roku - Stodo 12 v nové povrchové úpravě černá engoba, která odráží moderní trendy ve stavebnictví a reaguje jak na požadavky pokrývačů, tak koncových zákazníků.

V loňském roce firma představila novou střešní tašku Samba 11 a otevřela nejmodernější linku na výrobu střešních tašek ve střední Evropě. Zavedením Samby do portfolia firmy byla rozšířena nabídka na bezkonkurenčních 15 druhů tašek. Zároveň jako první uvedli na trh komplexní systém rekonstrukce střech. V tomto trendu budou pokračovat i letos a proto připravili webové stránky v nové podobě.

Největším lákadlem stánku TONDACH na IBF 2010 bude bezesporu soutěž o střechu zdarma v hodnotě 100.000,- Kč bez DPH. Jediné, co je pro vítězství třeba udělat, je co nejpřesněji uhádnout, kolik návštěvníků veletrhu se do této hry zapojí. Svůj tip poté soutěžící odevzdá na vyplněném letáku a předá ve stánku společnosti TONDACH. Vyhodnocení soutěže proběhne v sobotu 17. 4. v 15:30 a výherce získá poukaz na střechu zdarma.

Na stánku TONDACH si mimo jiné můžete prohlédnout i výtvory dětí z dětských domovů, které jsou až do konce dubna v dražbě na webu TONDACH. Předmětem aukce jsou sovičky, jejichž vydražením získáváte slevu ve výši 10% - 30% na pálené střešní tašky TONDACH.

Více na www.tondach.cz/aukce-sovicky.

Publikováno: 9. 4. 2010, Autor: Tondach (text a foto) , Profil autora: Redakce