reklama

Časopis Korálki 3/2010

Časopis je vhodný jak pro začátečníky tak pro pokročilé. Projekty jsou označený obtížností 1 - začátečník, 2 – středně pokročilý, 3 - pokročilý.

Časopis Korálki 3/2010

V letním čísle na téma „Zlatý paprsek“ najdete 24 projektů, zajímavé rozhovory a reportáže. Jen tak namátkou:„Sluneční paprsky“ – projekt z titulní strany, kde využijete šicí techniky peyote."Hvězdný seriál" – náhrdelník z luxusních japonských korálků Miyuki Delica , tentokrát ve znamení Blíženců a Raka."Maková panenka" – široký šitý náramek z ohňovek, kapek, rokajlu a tyčinek.Kamenem tohoto čísla je Jadeit, o kterém se dozvíte pár zajímavostí a také návod na "Šálek zeleného čaje" náhrdelník, kde jsou použity jadeitové čočky, valounky, rokajl, menší a větší stříbrné kuličky.V seriálu Šijeme korálky, se tentokrát seznámíte s Čtvercovým stehem (square stitch) a rovnou si z tohoto stehu můžete vytvořit „Meruňkový náramek“.„Geometry“ - náušnice z nití a drátků tvořené technikou String Art.„3x do vlasů“ – projekty, které si zhotovíte z pomocí technik drátování- letování, tvoření z textilu a šití korálků.„Rozkvetlé paprsky“ – prsten vytvořený z Fima.„Z deníku gejši“ – naučíte se pracovat s tekutým polymerem a zhotovíte si dle návodu přívěsek na krk.V seriálu o Art Clay Silver (ACS) si představíme kombinaci Art Clay Silver s Art Clay Copper a zároveň si můžete vytvořit z těchto materiálů prsten „Kosmická rovnováha“.

Dále v letním čísle najdete rozhovory, články a reportáže – Z očí do očí Tereza O., Jablonecké exportní domy, Zaujalo nás, Očima muže, Code Mode a další.

Více o časopisu Korálki najdete na www.koralki.cz

Publikováno: 30. 4. 2010, Autor: Časopis Korálki , Profil autora: Redakce