reklama

Hravé nápady Upíra a Standy na veletrhu Hobby

Dokonce Hobby s velkým H! Všechno to vlastně vzniklo jako taková legrace, prostě nápad, jak netradičně využít Dětskou scénu na výstavišti v Českých Budějovicích a propojit ji s jednou z nejnavštěvovanějších výstav tohoto druhu v České republice – výstavou Hobby.

Hravé nápady Upíra a Standy na veletrhu Hobby

Výsledkem byl program, který měl takový ohlas, že se opakoval také na výstavě Země živitelka a pokračuje od té doby dál. Mima, herce a autora mnoha knížek i projektů pro děti Václava Upíra Krejčího není třeba představovat. Sledovanost jeho Up.parády na Public TV už přesáhla půl milionu diváků. Novinář, dobrodruh a herec Standa Berkovec je mimo jiné také znám jako dlouholetý člen týmu, který autorsky připravuje populární pořad Rady ptáka Loskutáka. Také se podílí na jeho natáčení. A tak se oba kluci spojili a vytvořili humorný a zároveň poučný a zajímavý program pro děti a jejich rodiče.

Při Upírových scénkách na Dětské scéně se spolu s dětmi baví i maminky, tatínkové, babičky a dědové. Navíc si odnesou užitečné tipy pro chataře, chalupáře a kutily. Je známo, že to, o čem Standa mluví, píše nebo natáčí, musí také vyzkoušet. Ať už je to lezení po komínech nebo Rallye Dakar. A tak ho můžete na jevišti vidět přilepeného vzhůru nohama za boty lepidlem Loctite, nebo ho potkat s Upírem, jak vozí děti na nejdelší čtyřkolce na světě – osmimístném Journey Manu. Pod patronací společnosti Barvy a laky a známého odborníka Míry Koubka společně při výtvarné soutěži pomalovávají jeviště nebo zavrtávají s dětmi zemní vruty Krinner.

Hravé nápady Upíra a Standy na výstavě Hobby
Hravé nápady Upíra a Standy na výstavě Hobby
Hravé nápady Upíra a Standy na výstavě Hobby
Hravé nápady Upíra a Standy na výstavě Hobby

Pro letošní rok si na výstavu Hobby, která proběhne na výstavišti v Českých Budějovicích od 14. do 16. května, připravili další novinky. Objeví se klaun Hugo, partnerem bude také Harley-Davidson Plzeň a Motoscoot Opava. Bude představen Loctite, Pritt a Ceresis systém. Standa vysvětlí výhody elektronické zdravotní knížky IZIP, kterou také sám na svých dobrodružných cestách využívá. A možná vám Upír se Standou i osobně naservírují klobásy z originální české udírny kombinované s grilem! Každopádně ale naservírují dobrou zábavu a skvělé nápady: za obojí ručí, protože si svého dětského i dospělého publika vždycky vážili.

Partnery programu jsou společnosti Barvy a laky, West and Bike Plzeň, Motoscoot Opava, Reidl CZ, projekt IZIP. Mediálními partnery jsou televize Public TV a portál www.ceskykutil.cz. Více se dozvíte na stránkách upirastanda

Publikováno: 6. 5. 2010, Autor: Martin Čepela a CERBIATTO TV s.r.o.(foto a text), Profil autora: Redakce