reklama

Poznáte co je na obrázku? Víte co je KlebeAnker?

Tady je správná odpověď. Je to lepicí kotva. Baumit KlebeAnker je kruhová plastová kotva, která se osadí přímo na nosném zdivu a pokryje lepidlem, na které se pak nalepí tepelně izolační desky. Pokud to ještě neznáte, zkuste si to pro začátek složit v naší on-line hře.

Poznáte co je na obrázku? Víte co je KlebeAnker?

Stačí jen začít hrát - klikněte na obrázek

Informace o partnerovi hry

Výrobky značky Baumit, které se používají zejména v profesionální stavební praxi, tvoří ucelený výrobní program stavebních materiálů a technologií.

V roce 1992 byla založena v Praze společnost Baumit, spol. s r.o., jako výhradní dodavatel a distributor stavebních hmot značky Baumit v České republice. Společnost měla a má zastoupení po celé republice, vybudovala si také pevné místo v sítích předních stavebních obchodníků a významných stavebních firem.

V roce 1998 byla v České republice zahájena výroba pastózních probarvených omítek a fasádních barev. Moderní technologická zařízení splňují nejpřísnější ekologická kritéria. Ve výrobně v Brandýse, stejně jako v ostatních Baumit výrobnách v Evropě, jsou míchány špičkové materiály s jedinečnými vlastnostmi. V případě potřeby je běžným standardem domíchání přesně shodného odstínu s již dříve zakoupenými výrobky nebo namíchání odstínu podle individuálního přání zákazníka.

V roce 2003 společnost Baumit v České republice posílila své postavení. Po převzetí firmy Bayosan počátkem roku 2003 získala v Praze-Čakovicích vlastní výrobní základnu pro suché maltové, omítkové a betonové směsi. Po tomto spojení výrobkových řad Baumit a Bayosan vznikly nevídané možnosti pro zdění, omítání, sanace, renovace či zateplování. Obě firmy představovaly každá ve své oblasti technickou a kvalitativní špičku (Baumit především jako specialista č. 1 v zateplování a Bayosan jako významný hráč v sanacích).

Výrobky značky Baumit tvoří ucelený výrobní program jak stavebních materiálů, tak technologií, které se používají zejména v profesionální stavební praxi. Uplatnění nalézají na novostavbách, k sanaci a rekonstrukci historických budov, k dodatečné tepelné izolaci všech typů budov, stejně jako k barevnému řešení fasád. Kvalita materiálů značky Baumit vychází z dlouhodobých zkušeností rakouské mateřské společnosti.

Více informací naleznete na www.baumit.com

Publikováno: 22. 5. 2010, Autor: Dagmar (text), anawe (hra) , Profil autora: Redakce