reklama

Regulus vás zve na výstavu For Arch do Karlových Varů

Společnost Regulus zve návštěvníky na výstavu For Arch do Karlových Varů, která se koná od 3. do 5. června v karlovarské KV Aréně. Tématem pro rok 2010 jsou Energeticky úsporné stavby a úsporné topení.

Regulus vás zve na výstavu For Arch do Karlových Varů

Společnost Regulus jako přední výrobce a dodavatel solárních kolektorů a tepelných čerpadel zde představí nový typ tepelného čerpadla typu vzduch-voda CTC110 a z programu „Zelená Úsporám“ dotované akční sestavy s tepelnými čerpadly a solárními kolektory.

V případě zájmu se návštěvník může zastavit u stánku společnosti, který bude ve venkovních prostorách před hlavní halou. Zde si bude moci prohlédnout vystavené výrobky a zároveň zde bude možnost konzultovat přímo s odborníky širokou problematiku obnovitelných zdrojů, jejich technických parametrů, zapojení do otopných soustav, a také probrat možnosti využití výhodné státní dotace programu „Zelená úsporám“.

Regulus úsporné řešení pro vaše topeníKV Arena, s.r.o.Karlovy Vary, Západní 1812/73

Rezervace a prodej vstupenek: Infocentrum Města Karlovy Vary, o.p.s. Pobočka KV Arena Tel. +420 359 909 111 E-mail: info.kvarena@karlovy-vary.cz Po-Pá 10-18:00, So-Ne 10-17:00

Publikováno: 2. 6. 2010, Autor: Regulus , Profil autora: Redakce