reklama

Časopis Korálki 4/2010

Časopis je vhodný jak pro začátečníky tak pro pokročilé. Projekty jsou označený obtížností 1 - začátečník, 2 – středně pokročilý, 3 - pokročilý.

Časopis Korálki 4/2010

V prázdninovém čísle na téma „Hurá na vodu“ najdete 22 projektů, zajímavé rozhovory a reportáže. Jen tak namátkou:

„Proužkovaná“ – projekt z titulní strany z Fima – 3 varianty proužkovaných korálků."Hvězdný seriál" – náhrdelník z luxusních japonských korálků Miyuki Delica , tentokrát ve znamení Lva a Panny."Hurááá!!! Záchrana!!!" – korálkové laso na vlasci se záchranným kruhem.Seriál o kamenech tentokrát nepředstaví kámen, ale perly, o kterých se dozvíte pár zajímavostí.Končí seriál „Šijeme korálky“ a v posledním díle si ušijeme náramek freeform technikou „Záchraný kruh ve vlnách“.A když jeden seriál končí, tak zase jiný začíná. Nově přicházíme s tolik poptávaným seriálem pro začátečníky „Komponenty“. V prvním díle se seznámíte s ketlovacími jehlami a nýty a rovnou si budete moci vytvořit náhrdelník „Vílí potěšení“.„Koulovaná v námořnickém“ – pomocí háčku a příze si vyrobíte kuličky, které pak můžete zakomponovat do náušnic nebo náramku.„3x kotva“ – projekty s motivem kotvy, které si zhotovíte za pomoci technik drátování, Fima a nebo práce se dřevem.„Královna Nilu“ – efektní náramek a náušnice tvořené z drátu za pomocí spirál.„Rak říční“ – projekt, který je zaměřen na práci s měděnými a mosaznými plíšky vás povede k výrobě úžasného přívěsku na krk.

Dále v prázdninovém čísle najdete rozhovory, články a reportáže – Z očí do očí, Zaujalo nás, Očima muže, Abeceda a další.

Více o časopisu Korálki najdete na www.koralki.cz .

Publikováno: 27. 6. 2010, Autor: Časopis Korálki (text a foto) , Profil autora: Redakce