reklama

Odborník radí. Ptejte se ON-LINE

Chcete stavět a váháte, zda začít na podzim a riskovat první mrazíky? Rozhodli jste se pustit do stavění sami a potřebujete poradit třeba s technologií zdění na pěnu? Na našem webu se na tyto i další otázky týkající se výstavby z POROTHERMU můžete 16. září od 11. do 13. hodin ptát v on-line rozhovoru ing. Petra Veleby ze společnosti Wienerberger. Otázky ale můžete posílat již nyní na emailovou adresu denisa.dolejsova@ceskykutil.cz

Odborník radí. Ptejte se ON-LINE

Vaše dotazy a názory

Zaslané dotazy budeme průběžně každý den přidávat k tomuto článku.

Hrubá stavba z cihel do týdne!

Díky moderním materiálům a technologiím dnes již není nutné strávit mnoho víkendů či celou dovolenou „na maltě“. Například technologie POROTHERM Profi DRYFIX System, při níž se používá ke zdění pěna POROTHERM DRYFIX, umožňuje zvládnout hrubou stavbu rodinného domu na hotové základové desce do týdne. Stavba roste doslova pod rukama a ke zdění stačí pouze dóza se zdicí pěnou a aplikační pistolí.

Technologie se používá při výstavbě z broušených cihel POROTHERM Profi a dózy se zdicí pěnou stavebníci dostanou zdarma v odpovídajícím množství při nákupu cihel. Při použití této technologie je zdivo velmi rychle pevné a zůstává suché. Díky tomu lze zdít i v zimě v mrazu, a to až do teploty -5° C.

Pomůcky si stačí půjčit

Při výstavbě z broušených cihel POROTHERM ani není nutné utrácet za pomůcky potřebné k založení stavby. Jednoduše a rychle si zakládací a nivelační soupravu a další nářadí mohou stavebníci půjčit ve více než stovce prodejen stavebnin s firmou Wienerberger spolupracujících, které nyní fungují i jako půjčovny.

Pomůcky si stačí půjčit
Pomůcky si stačí půjčit
Pomůcky si stačí půjčit
Pomůcky si stačí půjčit

Pomoc odborníka zdarma

Ani při stavbě svépomocí nemusíte být na všechno na stavbě sami. Pokud jste se rozhodli pro POROTHERM Profi, můžete na webu www.porotherm.cz/zakladani požádat o pomoc specializovaného technika. Specialista od výrobce tohoto materiálu – společnosti Wienerberger – se s vámi zkontaktuje a domluvíte si termín návštěvy na vaší stavbě. Ve stanovený den vám pak technik pomůže založit první řadu cihel a vysvětlí, jak se zdí z broušených cihel.

Pomoc se poskytuje v délce do pěti pracovních hodin. A přestože má jedna asistence specializovaného technika hodnotu 9 800 korun, stavebníci ji získají v případě výstavby z broušených cihel POROTHERM Profi naprosto bezplatně.

Pomoc odborníka zdarma
Pomoc odborníka zdarma

Ing. Petr Veleba

Má bohaté zkušenosti v oblasti stavebních materiálů, stavebních technologií a projektování. Zabývá se také tématikou energetické náročnosti budov. Ptát se proto můžete na vše související se stavbou, stavebními materiály, moderními stavebními technologiemi i se službami, které mohou výstavbu vašeho domu urychlit, zjednodušit a zlevnit.

Více informací naleznete na www.porotherm.cz.

Publikováno: 19. 8. 2010, Autor: Wienerberger (text a foto) , Profil autora: Redakce