reklama

Časopis Korálki 5/2010

Časopis je vhodný jak pro začátečníky tak pro pokročilé. Projekty jsou označeny obtížností 1 - začátečník, 2 - středně pokročilý, 3 - pokročilý.

Časopis Korálki 5/2010

V podzimním čísle na téma "Vinobraní" najdete 24 projektů, zajímavé rozhovory a reportáže. Jen tak namátkou:

„Rozkvetlý dekolt? Proč ne…“ – projekt z titulní – krásný šitý náhrdelník, který oživí váš dekolt."Hvězdný seriál" – náhrdelník z luxusních japonských korálků Miyuki Delica , tentokrát ve znamení Váhy a Štíra."Pokušení" – jemný náramek šitý technikou Herringbone.Seriál o kamenech tentokrát představí ametyst a z jeho drůzy si budete moci dle postupu Dity Dorčákové vytvořit efektní přívěsek.Drátenický mistr Luboš Dunaj pro vás připravil ojedinělý projekt „Tácek pod sklenku vína“.V oblíbeném seriálu pro začátečníky „Komponenty“ se tentokrát naučíte pracovat s kroužky a Perpetua pro vás připravila kroužkový projekt „4 v 1“.„Pro paví královnu“ – kombinace postříbřeného drátu s voskovými perlami vytvoří efektní set pro každodenní příležitost.„3x kaplík“ – projekty vytvořené v kombinaci s kaplíkem, které si zhotovíte za pomoci technik navlékání na lanko, plstění a drátování.„Babí léto“ – jednoduché a elegantní Fimo náušnice.„Náramek jako víno“ – projekt od Kajjky, kde vtipně využila plast z PET láhve v kombinaci s drátem.A samozřejmě pokračuje Fimo seriál Marty Špalkové a ACS s Šárkou Rooya.

Dále v prázdninovém čísle najdete rozhovory, články a reportáže – Z očí do očí, Zaujalo nás, Očima muže, Abeceda a další.

Více o časopisu Korálki najdete na www.koralki.cz .

Publikováno: 26. 8. 2010, Autor: Časopis Korálki (text a foto) , Profil autora: Redakce