reklama

Stavebniny na síti

Dnes můžete na internetu koupit téměř cokoliv, od špendlíku po bagr. Na druhé straně musíte vynaložit dost času, než najdete to, co opravdu potřebujete, za ideální cenu, kvalitní a zároveň při zachování služeb, na které jste zvyklí z kamenných obchodů. Pokud nakupujete zboží bazarové, může vám to být jedno, ale kam se obrátit, když chcete online koupit stavební materiály? Těšte se: Raabkarcher totiž pro vás otevřel svůj e-shop.

Stavebniny na síti

Zkušenost s internetovým nákupem nového počítače nebo pračky asi máme, ale zkusili jste někdy nakoupit na internetu cihly, maltu, beton nebo třeba umyvadlo? Mnohé z nás by to asi ani nenapadlo. Na internetu naleznete nabídku mnoha online stavebnin. Bohužel vám často nabízejí velmi omezený rozsah sortimentu v řádu stovek položek, často orientovaných pouze na hrubou stavbu. Ve většině případů nabídnou komplikovanou a drahou dopravu, protože mají pouze jeden distribuční sklad a je jasné, že přeprava stavebních materiálů, často o hmotnosti několika tun, není levná záležitost. Dalším problémem je garance skladové zásoby, kterou vám malé obchody prostě nemohou zaručit a ani vám nemohou nabídnout alternativní zboží. Nemalým problémem může také být důvěra v "super a nejlepší ceny". Snadno se vám může stát, že si koupíte značkový cement od renomovaného výrobce za super cenu, ale dodán vám bude jen jakýsi levný cement. Bohužel taková je dnes realita.

Těžko se vám tak dnes bude hledat online obchod, kde nakoupíte např. umyvadlo s baterií i sifonem, k tomu např. obklady, ale také cihly na novou příčku, společně s maltou i štukem a k tomu ještě navíc interiérovou barvu. Navíc obchod, který vám zaručí rychlé odbavení vaší zakázky, a to vše za rozumné ceny a s maximálním servisem. Existuje vůbec? Víme o jednom prověřeném, který je na síti od května letošního roku. Jeho provozovatelem je největší distributor a také výrobce stavebních materiálů v Evropě Saint Gobain. Jedná se o online obchod www.staviva.cz

Pod doménou www.staviva.cz dnes můžete nalézt více než 3500 stavebních materiálů. Distribuci až k zákazníkovi zajišťuje celkem padesát distribučních skladů, které jsou po celé ČR. Vše je zajištěno vlastní dopravou za velmi rozumné ceny. Neslíbí vám vždy nejlepší cenu na internetu, ale zaručí vám 100% služby a širokou nabídkou dostupného sortimentu. Po odeslání objednávky se vámsecca do 24 hodin ozvou prodejci z nejbližšího distribučního skladu a vše s vámi aktivně dořeší. Bez problému můžete také tyto sklady navštívit, protože v každém naleznete rozsáhlou prodejnu, v mnoha z nich také vzorkovny s ukázkou materiálů.

Vcelku unikátní na tomto projektu je také to, že pokud si budete objednávat materiál na celý projekt, připraví vám individuální nabídku, která pro vás bude cenově ještě mnohem výhodnější. Pevně věříme, že každý správní kutil nalezne cestu do tohoto obchodu a dokáže ocenit zejména úsporu času i peněz, kterou mu ve srovnání s nákupy v hobby-marketech internet nabízí.

Více naleznete na www.staviva.cz

Publikováno: 27. 8. 2010, Autor: Raabkarcher (text a foto) , Profil autora: Redakce