reklama

Wienerberger vás zve na FOR ARCH

Chystáte se stavět dům nebo jen rekonstruovat či přistavovat? Přijďte se od 21. do 25. září podívat do Prahy – Letňan na mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH.

Wienerberger vás zve na FOR ARCH

Ve stánku společnosti Wienerberger v hale A1, č. 17, získáte informace o horkých stavebních novinkách a technologiích. Také se tu dozvíte, co je třeba splnit, abyste mohli požádat o dotaci z programu Zelená úsporám.

Ukázky zdění s vylepšenou pěnou

Chybět tu nebudou ani velmi oblíbené ukázky zdění na pěnu POROTHERM DRYFIX, která se právě zde představí v inovované podobě a s lepšími vlastnostmi. Nyní ji můžete použít i pro výstavbu zdiva v suterénu. Vylepšenou pěnu poznáte na první pohled - její původně bílá barva se změnila na odstín terakoty.

Ukázky zdění s vylepšenou pěnou
Ukázky zdění s vylepšenou pěnou

Hrubá stavba do týdne

Pokud se rozhodnete stavět, právě díky zdicí pěně už nemusíte trávit všechny víkendy či dovolenou „na maltě“. Při zdění s pěnou POROTHERM DRYFIX můžete zvládnout hrubou stavbu rodinného domu na hotové základové desce do týdne. Stavět je přitom možné i v zimě až do -5 °C.

Pěna je k dispozici zdarma při nákupu broušených cihel POROTHERM Profi DRYFIX .

Hrubá stavba do týdne
Hrubá stavba do týdne

Stavba v časové zkratce

Ať právě stavíte či to zatím jen plánujete, nenechte si ujít dokument „Co oko nezachytí“, který formou střihového snímku přibližuje, jak rychlá a kvalitní může být stavba z broušených cihel POROTHERM. Film zachycuje zrod reálného domu.

Díky využití nejmodernějších digitálních technologií si také můžete v expozici firmy „pohrát“ a vstoupit do rozšířené 3D reality. Během okamžiku se tak ocitnete na velkoplošné obrazovce s POROTHERM domem postaveným doslova ve vaší dlani. Stánek společnosti Wienerberger naleznete v hale A1, č. 17.

Více informací na www.porotherm.cz.

Publikováno: 3. 9. 2010, Autor: Wienerberger (text a foto) , Profil autora: Redakce