reklama

Uvažujete o hypotéce? Jděte ke specialistům

Stavba nebo koupě nemovitosti bývá dost nákladnou záležitostí, kterou většina lidí řeší hypotečním úvěrem. Jak se ale v široké nabídce úvěrů na bydlení zorientovat a vybrat ten nejlepší? Zajímejte se, kolik jich už daná banka poskytla a jaké doplňující služby k nim nabízí. Na trhu je v České republice již řadu let Hypoteční banka.

Uvažujete o hypotéce? Jděte ke specialistům

Důvodů, proč jí důvěřuje nejvíce Čechů, je hned několik. Ten hlavní spočívá v tom, že jde o jedinou banku, která se specializuje pouze na hypoteční úvěry. Může tedy věnovat veškerou energii vývoji nových produktů a služeb a zároveň každému klientovi ušít hypoteční úvěr přímo na míru. V žádné jiné bance nezískáte tak širokou nabídku doplňkových služeb.

Rychle a zdarma

Hypoteční banka za vás při žádosti o úvěr navíc zařídí hned několik věcí:

  • zdarma zajistí výpis z katastru nemovitostí a snímek z katastrální mapy, díky čemuž nemusíte na katastrálním úřadu stát frontu
  • zdarma a na počkání provede odhad ceny bytu
  • zdarma poskytuje garanci úrokové sazby až po dobu 30 dnů
  • zdarma prostřednictvím webu vystaví hypoteční příslib, který může realitním makléřům či stavební firmě sloužit jako informace, že vám banka bude ochotna půjčit

Pokud klient dodá v pořádku veškeré podklady, je jeho cesta za novým bydlením vcelku rychlá. Doba vyřízení hypotečního úvěru se pohybuje v řádech tří až pěti pracovních dní.

Další výhodou Hypoteční banky je, že má širokou síť poboček a externích partnerů po celé České republice, takže není problém si hypotéku sjednat kdekoliv se vám to hodí.

Hypotéka na všechno

V Hypoteční bance získáte úvěr na cokoliv. Ať už si chcete pořídit byt v novostavbě, který ještě není dokončen, družstevní byt, nemovitost určenou k pronájmu, nebo chcete stavět či rekonstruovat rodinný dům svépomocí nebo prostřednictvím firmy. Získáte tu dokonce i hypotéku na vybavení nemovitosti, na studijní pobyt svých dětí nebo třeba na luxusní krytý bazén.

Ano, čtete dobře, k těmto účelům vám dobře poslouží americká hypotéka, pomocí níž můžete financovat úplně všechno. Mnohdy postačí sjednání neúčelové části k úvěru. Tu můžete také použít na cokoliv se stejnou sazbou, jakou platíte za hypoteční úvěr. Lze také zažádat o Zelenou hypotéku, která vám v případě čerpání dotace z programu Zelená úsporám umožní provést mimořádnou splátku bez sankčních poplatků nebo nedočerpat úvěr. Velmi oblíbenou se rovněž stala takzvaná Hypotéka po webu. Ta umožňuje klientům vyřídit úvěr 24 hodin denně z pohodlí jejich domova. Banku navštíví pouze jednou kvůli podpisu smlouvy. Navíc není třeba hradit žádný poplatek za zpracování úvěru. Zájemci ji naleznou na stránkách www.hypotekapowebu.cz.

Volitelné parametry a služby vám zpříjemní život

Ani v případě, že nemáte žádné úspory, pro vás nemusí být vlastní bydlení nerealizovatelným snem. V Hypoteční bance můžete zažádat o hypotéku až do 100 % zástavní hodnoty nemovitosti. Naopak ti, kteří potřebují půjčit pouze do 70 % hodnoty nemovitosti, získají výhodnější úrok a možnost prodloužit si splácení až na 40 let, čímž si sníží měsíční splátky. Kromě klasického anuitního si také můžete zvolit degresivní nebo progresivní splácení. V prvním případě splácíte na začátku vyšší částku, která se postupně snižuje, v druhém případě je to opačně. Tyto služby ocení zejména mladé rodiny nebo naopak starší lidé, kteří chtějí zaplatit co největší část úvěru před odchodem do důchodu.

Máte možnost si rovnou při vyřizování úvěru sjednat pojištění vaší nemovitosti i pojištění schopnosti hypoteční úvěr splácet.

Více informací o hypotékách, službách a pobočkách naleznete na www.hypotecnibanka.cz.

Publikováno: 6. 9. 2010, Autor: Hypoteční banka, a.s. (text ) PePa (foto) , Profil autora: Redakce