reklama

Regulus zve na výstavu FORTHERM 2010

Rádi bychom vás touto cestou pozvali na veletrh FORTHERM, který bude probíhat 21. – 25. 9. 2010 v Pražském veletržním areálu Letňany společně s 21. ročníkem stavebního veletrhu FOR ARCH.

Regulus zve na výstavu FORTHERM 2010

Oproti minulým ročníkům jsme zvětšili expozici a budeme se snažit zaujmout zákazníky představením co největší části našeho širokého sortimentu. Pro potřeby zájemců z řad návštěvníků budou naši technici a specialisté trvale připraveni pomoci budoucím zákazníkům zorientovat se v nepřeberné nabídce systémů pro vytápění a přípravu teplé vody a v co nejkratším čase po skončení veletrhu navrhnout optimální řešení podle konkrétního zadání.

Novinek bude hodně a nejlepší bude naši expozici navštívit. Pokud bychom měli vyjmenovat alespoň některé, tak bude k vidění nová řada rekuperačních jednotek a dále akční sestavy se solárními systémy a krbovými vložkami, které mohou být velkoryse podpořeny v rámci programu Zelená úsporám, a ještě mnoho dalších zajímavostí.

Regulus zve na výstavu FORTHERM 2010
Regulus zve na výstavu FORTHERM 2010

Výstava probíhá ve dnech 21 – 25. 9. 2010 v Pražském veletržním areálu Letňany. Kde nás najdete? - V hale 1 - stánek G20

Regulus zveřejnil na svých webových stránkách možnost zažádat zdarma ozaslání vstupenky na ForTherm. Akce není neomezená, platí do rozebrání 1000 vstupenek.

Budeme se na vás těšit. Regulus: Úsporné řešení pro vaše topení.

Publikováno: 13. 9. 2010, Autor: Regulus (text a foto) , Profil autora: Redakce