reklama

Rigips zve na odbornou konferenci Dřevostavby v praxi

Ve dnech 11. - 12. listopadu se bude v hotelu Skalský Dvůr u Bystřice nad Pernštejnem konat již čtvrtý ročník konference Dřevostavby v praxi. Konference je určena odborníkům z projekčních a realizačních firem, které se specializují na dřevostavby. O tématech se bude diskutovat s ohledem na praxi, zkušenosti, správné a chybné postupy, s návody na řešení problémů při budování dřevostaveb.

Rigips zve na odbornou konferenci Dřevostavby v praxi

Mezi dalšími tématy se objeví zdravé skladby konstrukcí, příprava a realizace zkoušek požární odolnosti, nové konstrukce s deskovými materiály, řešení podlah pro různé podklady, stavební akustika, stabilita dřevostaveb, nejčastější chyby v dokumentaci pro stavební povolení, fasády s otevřenými spárami, řešení vzduchotěsných vrstev a mnoho dalších zajímavých praktických bodů z každodenních aktivit stavební či projekční firmy. Letos se účastníci konference dozví více i o komunikaci a vyjednávání se zákazníky.

Na čtvrtém ročníku konference bude prezentováno 22 odborných přednášek. Z 25 partnerských společností budou po celou dobu konference k dispozici technici, kteří představí správná technologická řešení, ukážou možnosti materiálů, produktů a nástrojů a také správných pracovních postupů.

Konference je zařazena do projektu celoživotního vzdělávání ČKAIT. Je hodnocena dvěma kreditními body.

Účastnický poplatek činí 1 200 Kč za osobu, občerstvení a ubytování je zajištěno v rámci poplatku.

Uzávěrka přihlášek bude dne 29. 10. 2010. Podrobný program i on-line registrace je k dispozici na www.rigips.cz.

Publikováno: 18. 10. 2010, Autor: Rigips (text a foto) , Profil autora: Redakce