reklama

Grand Prix pro společnost H+H

Společnost H+H Česká republika získala na letošním veletrhu ForArch čestné uznání Grand Prix. Ocenění bylo uděleno za novinku – přesnou tvárnici z pórobetonu s integrovanou izolací - Thermoblock, která měla premiéru právě na ForArchu.

Grand Prix pro společnost H+H

Tvárnice Thermoblock je určena pro zdivo, kde jsou kladeny nejvyšší nároky na úspory energie. Tepelná izolace je součástí výrobku a je vlepena přímo mezi dvě pórobetonové tvárnice. Při stavbě tak odpadá dodatečné zateplování, oba technologické kroky jsou totiž provedeny v jednom čase. Zdivo z tvárnic Thermoblock je v porovnání s dodatečně zateplovaným zdivem mechanicky odolnější proti poškození.

H+H získala na veletrhu ForArch čestné uznání Grand Prix.
H+H získala na veletrhu ForArch čestné uznání Grand Prix.

Nový Thermoblock se bude vyrábět v provedení – na vnější straně přesná příčkovka P2 400 PDK 600/125/250mm, vložená izolace 100 mm s koeficientem lambda 0,022, na vnitřní straně tvárnice P2 400 PDK 600/200/250, celková tloušťka tvárnice je 425 mm a koeficient U = 0,12. Tyto parametry umožňují realizaci pasivních staveb. V prodejním sortimentu H+H Česká republika bude Thermoblock od listopadu 2010. Tvárnice Thermoblock spolu s tvárnicemi Greenblock tvoří ucelený a cenově dostupný program H+H určený pro energeticky úsporné stavby.

Publikováno: 25. 10. 2010, Autor: H+H ČR s r.o. (text+foto), Profil autora: Redakce