reklama

Regulus zve na výstavu AQUATHERM 2010

Dovolujeme si vás touto cestou pozvat na letošní Aquatherm, který bude probíhat 23. - 27. listopadu v Pražském veletržním areálu Letňany. Letos jde již o 17. ročník tohoto mezinárodního odborného veletrhu vytápění, který je klíčový pro setkání profesionálů v oboru technických zařízení budov - Regulus, jako přední výrobce a dodavatel tepelných čerpadel a solárních systému, zde přirozeně nemůže chybět.

Regulus zve na výstavu AQUATHERM 2010

V letošním roce jsme na Veletrh Aquatherm připravili celou řadu novinek. V případě zájmu, se návštěvník může zastavit u našeho stánku v hale č. 6, kde si bude moci prohlédnout vystavené výrobky a zároveň zde bude možnost konzultovat přímo s našimi odborníky širokou problematiku obnovitelných zdrojů, technické parametry výrobků a jejich zapojení do otopných soustav. Dále nabídneme zvýhodněné ceny na zpracování žádostí o podporu Zelená úsporám v době přerušeného příjmu žádostí do 15/1/2011.

Na našem stánku bude také zástupce firmy ARI armaturen, výrobce průmyslových armatur.

Regulus zve na výstavu AQUATHERM 2010
Regulus zve na výstavu AQUATHERM 2010

Novinky, které budeme vystavovat:

 • Sluneční kolektor KPG1 s vysoce selektivním povrchem EtaPlus. Kolektor KPG1 je nový moderní kolektor, který byl navržen s ohledem na co nejvyšší účinnost a výkon při zachování příznivé ceny. Je vyráběn na moderní robotizované lince s minimálním podílem lidské práce. Nová technologie lepení skla bez zasklívacích lišt přináší elegantní design, vysokou odolnost proti pronikání vody do kolektoru a snižuje výrobní náklady.
 • Krbová vložka KV 075 W a kamna Malaga dotovány z programu Zelená úsporám - Teplovodní krbová vložka a kamna s vysokou účinností spalovaní, vhodné jako hlavní zdroj vytápění domu. Výhodná je i kombinace se solárními systémy Regulus.
 • Centrální jednotka pro větrání s rekuperací tepla Sentinel Kinetic B. Sentinel Kinetic je moderní centrální rekuperační jednotka určená pro větrání rodinných domů s minimální ztrátou tepla. Její ovládání umožňuje libovolné nastavení intenzity větrání pro jakýkoliv interval a jakýkoliv den v týdnu, takže je možné jednotku naprogramovat přesně podle potřeby uživatelů. Jednotka má v sobě zabudován bypass (obtok) pro provoz v letním období.
 • Čerpadlová skupina Termovar (stejná funkce jako Laddomat). Čerpadlová skupina Termovar LK 810 automaticky směšuje vratnou vodu z topného systému (nebo akumulační nádrže) s výstupní vodou z kotle a udržuje tak teplotu vratné vody do kotle na dané minimální teplotě (podle modelu skupiny 55 °C, 65 °C, 70 °C). Díky tomu kotel pracuje s lepší účinností, a výrazně se prodlužuje i jeho životnost.
 • Čerpadlové skupiny pro topné systémy s nízkoenergetickými čerpadly.

Ostatní novinky:

 • Předizolované dvě nerezové trubky Aeroline v návinu 50 m
 • Čerpadlové skupiny pro topné systémy s nízkoenergetickými čerpadly
 • Deskové výměníky v izolaci Aeroflex
 • Ventil TSV 3 náhrada za TSV 1
 • Nerezové hadice a trubky pro připojení plynových spotřebičů a pro rozvody vody
 • SILICON Tape - silikonová páska a TWINE SEAL - vlákno, pro těsnění závitových spojů
 • Odkouření pro kaskádu kondenzačních plynových kotlů

Pokud jste se rozhodli, že nás navštívíte na výstavě AQUATHERM, neváhejte si stáhnout poukaz na volnou vstupenku, kterou naleznete na našich stránkách www.regulus.cz.

REGULUS - Úsporné řešení pro Vaše bydlení ..

Publikováno: 19. 11. 2010, Autor: Regulus (text a foto) , Profil autora: Redakce