reklama

HPI vás zve na veletrh Střechy Praha

Navštivte nás na veletrhu Střechy Praha ve dnech 27. - 29. 1. 2011 na Výstavišti v Praze Holešovicích, Průmyslový palác, stánek č. 215. Představíme zde nový sortiment pro rok 2011. Jedná se o příslušenství pro střechy, zateplovací systémy, ploché střechy a solární systémy.

HPI vás zve na veletrh Střechy Praha

Střešní krytina může plnit své dlouhodobé poslání jens uceleným a ověřeným systémem střešního příslušenství.Střešní doplňky HPI - CZ umožňují rychlou, snadnoua bezchybnou montáž všech typů krytin. Jsou nezbytnépro optimální funkčnost a dlouhou životnost střešního pláštěi ochranu podstřešních konstrukcí.

HPI-CZ Vás zve na veletrh Střechy Praha
HPI-CZ Vás zve na veletrh Střechy Praha
HPI-CZ Vás zve na veletrh Střechy Praha
HPI-CZ Vás zve na veletrh Střechy Praha

Společnost HPI - CZ, spol. s r. o., Hradec Králové vznikla v červnu 1995. Tehdy ještě pod názvem MAGE - CZ začala na českém trhu zastupovat významnou firmu v oboru, německou MAGE GmbH. V roce 1996 jsme na Slovensku založili dceřinou MAGE - SK se sídlem v Šaľe. Potřeba většího přiblížení k zákazníkům vyústila v roce 1998 v otevření pobočky společnosti s velkoobchodním skladem v Blovicích u Plzně.

Změnou názvu na současný HPI - CZ v roce 2003 jsme dovršili proces pevného začlenění firmy do silné celoevropské skupiny jednoho z nejvýznamnějších evropských výrobců a prodejců stavebního příslušenství HAUSprofi Bausysteme GmbH. Mateřská společnost sídlí v německém Freundenstadtu a je součástí mnichovského holdingu MD Bau A.G. Výhradní používání značky HPI nám umožňuje přístup k nejmodernějším poznatkům z evropského trhu a dává nám prostor k pravidelnému zvyšování kvality výrobků i služeb poskytovaných zákazníkům.

Více na www.hpi.cz

Publikováno: 17. 1. 2011, Autor: HPI (text a foto), Profil autora: Redakce