reklama

Střechy Praha vás zvou na veletrh

Dovolujeme si vás pozvat na další již 13. ročník veletrhu Střechy Praha, který se uskuteční již tento týden od čtvrtka 27. do soboty 29.1. na Výstavišti v Praze Holešovicích.

Střechy Praha vás zvou na veletrh

Kromě odborníků na střešní krytiny, dřevostavby, či obnovitelné zdroje energie si na své přijde celá rodina: dámy mohou využít bezplatného kosmetického poradenství či vyzkoušet přístroje na tvarování postavy za výhodné ceny, pánové se mohou těšit na řadu praktických ukázek řemesel, kde budou například předváděny způsoby opracování dřeva podle starých tesařských technik. Program veletrhu Střechy Praha nezapomíná ani na děti. Pro ně (a samozřejmě i pro další nadšence) bude ve střední hale Průmyslového paláce připravena lezecká stěna.

V rámci veletrhu se mohou návštěvníci podívat i do muzea střech, kde naleznou unikátní sbírky střech mapujících historii a dovednost jednotlivých kultur a národů. Již tradičně se lze zapojit do každodenního losování, kde hlavní cenou je střecha na rodinný dům zdarma.

Na našich webových stránkách www.strechy-praha.cz si navíc můžete stáhnout 50% slevu na vstupném. Tato sleva lze využít ve čtvrtek a v pátek. Na návštěvníky, kteří se rozhodnou zavítat na veletrh v sobotu, pak čeká příjemné překvapení – vstupné zdarma. Tuto jedinečnou možnost mohou využít v případě, že si na stránkách veletrhu stáhnou voucher, který je opravňuje k bezplatnému vstupu.

Informace o veletrhu naleznete na www.strechy-praha.cz

Publikováno: 26. 1. 2011, Autor: Střechy Praha s.r.o. (text) Dagmar (foto) , Profil autora: Redakce