reklama

Terinvest vás zve na veletrh

Zveme vás na 2. výstavu zahradního nábytku, doplňků a dekorací, která proběhne od 24. – 27. 2. 2011 na Výstavišti Praha – Holešovice. Čekají na vás nové trendy a materiály nejenom v zahradním nábytku, ale také v zahradních dekoracích…

Terinvest vás zve na veletrh
Terinvest Vás zve na veletrh Zahradní nábytek
Terinvest Vás zve na veletrh Zahradní nábytek

Druhý ročník výstavy zahradního nábytku, doplňků a dekorací ZAHRADNÍ NÁBYTEK 2011, proběhne v souběhu moderních stavebních veletrhů, kterými jsou:

  • DŘEVOSTAVBY 2011 - veletrh dřevěných staveb, konstrukcí a materiálů
  • MODERNÍ VYTÁPĚNÍ 2011 – veletrh moderního vytápění a úspor energií
  • AQUASET 2011 - veletrh bazénů, saun, koupelen, sanitární techniky a úpravy vody
  • FLOOR EXPO 2011 - veletrh podlah a podlahových krytin
  • KRBY A KAMNA 2011 - odborný veletrh krbů, kamen a designového vytápění
  • WINDOOR EXPO 2011 – veletrh oken, dveří, stínění a příslušenství
Terinvest Vás zve na veletrh Zahradní nábytek
Terinvest Vás zve na veletrh Zahradní nábytek

Souběh specializovaných stavebních veletrhů vám nabídne ucelený pohled na moderní bydlení. Posledního ročníku se zúčastnilo pětset padesát osm vystavovatelů z deseti zemí Evropy a počet návštěvníků přesáhl 50 600.

Tento souběh stavebních veletrhů se bude konat v termínu od 24. – 27. 2. 2011 na Výstavišti Praha – Holešovice se zdůrazněnou tématikou úspory energií a moderního stavebního stylu. Na své si zde určitě přijdou návštěvníci z řad odborníků i laiků.

Cílem výstavy ZAHRADNÍ NÁBYTEK 2011 je představit vývoj a trendy, nové materiály, a to nejen zahradního nábytku, ale také dekorací a všech doplňků moderní zahrady. Chcete mít něco exkluzivního, něco co nemá každý a přitom investovat na dlouhou dobu? Pak si pořiďte zahradní nábytek z materiálu, který odolá všem nástrahám počasí a se zahradou se sžije, jakoby tam odjakživa patřil.

Vystavovatelé budou mít navíc řadu kontraktačních příležitostí a v přímé konfrontaci s konkurencí si budou moci ověřit, jak drží krok se světovými trendy.

Více informací spolu s kontaktními údaji naleznete na webových stránkách www.zahradninabytek.mobi

Publikováno: 1. 2. 2011, Autor: Terinvest (text a foto), Profil autora: Redakce