reklama

Acolor vás zve veletrh Dřevostavby 2011

Společnost Acolor, s.r.o. si vás dovoluje pozvat ke svému stánku 2C11 na 6. mezinárodním veletrhu Dřevostavby 2011, který se koná ve dnech 24. – 27. 2. 2011 na Výstavišti Praha - Holešovice.

Acolor vás zve veletrh Dřevostavby 2011

Společnost Terinvest jako každoročně pořádá Veletrh Dřevostavby, kde více než 180 vystavovatelů z deseti zemí Evropy představí novinky a aktuality z trhu využití dřeva ve stavebnictví. Součástí veletrhu je rozsáhlý doprovodný program určený odborné veřejnosti i všem návštěvníkům.

Acolor vás zve veletrh Dřevostavby 2011
Acolor vás zve veletrh Dřevostavby 2011

Společnost Acolor byla založena 31.10.1995 jako obchodní firma s materiály na povrchovou úpravu dřeva, začali jsme spolupracovat s firmou ing. Egon Wildschek - Rakousko - barvy , laky a mořidla , dále pak s fimouNaxoflex - brusiva, Wedevag - laky a mořidla a Svedo - tmely Ages - všechny tyto tři fimy jsou ze Švédska. Našimi zákazníky byly firmy vyrábějící pro IKEA -např, Interier Praha, Jitona , Dřevotvar, Ton, Stavbyt, Intea, Jospo,Elektroduha atd. S následnými změnami v nábytkářském průmyslu jsme se začali více zabývat prodejem i pro menší truhlářské výroby a také začali budovat obchodní síť .

Další změnou ve vývoji bylo vytvoření zastoupení pro firmu PattynVernissen - CIRANOVA. Začali jsme prodávat oleje, vosky a šelaky.Tím jsme doplnili sortiment materiálů pro povrchovou úpravu dřeva a bylijsme schopni nabídnout věškeré typy materiálů, které se v Evropě vyrábějí.Dnes máme 60-70 prodejních míst, spolupracujeme s dalšími lakařskýmifirmami, které si doplňují sortiment o tradiční materiály. Našimi hlavnímizákazníky se staly firmy vyrábějící a pokládající podlahy a firmy, kterévyrábějí dřevěné domy. Pravidelně se účastníme veletrhů - Dřevěné domy,Pragoligna a Woodtec. Jsme členy Asociace českých nábytkářů a partnerem Cechu podlahářů České republiky, se kterým se zúčastňujeme dalších výstav.

Více informací na www.acolor.cz.

Publikováno: 16. 2. 2011, Autor: Acolor, s.r.o. (text), Acolor, s.r.o., PePa, Acolor, s.r.o. (foto), Profil autora: Redakce