reklama

Společnost USby vás zve na veletrh Moderní vytápění

Společnost USby vás srdečně zve k návštěvě 6. ročníku mezinárodního veletrhu Moderní vytápění, který se koná 24. 2. - 27. 2. 2011 na Výstavišti v pražských Holešovicích. Budeme se na vás těšit u stánku č. 1B34.

Společnost USby vás zve na veletrh Moderní vytápění

Na letošním již 6. ročníku mezinárodního veletrhu moderního vytápění a úspor energií představí vystavující společnosti návštěvníkům nejen osvědčené produkty, ale také mnoho produktových novinek, které si připravili pro rok 2011.

O společnosti USby

O společnosti USby
O společnosti USby
O společnosti USby
O společnosti USby

Společnost USby s.r.o. jako oficiální distributor produktů rakouského výrobce Infrarot Heizsysteme GmbH do České republiky zajišťuje kompletní služby výhradně spojené s návrhem, distribucí a instalací infratopení Wellina.

USby chce přinášet svým zákazníkům pouze ten nejkvalitnější produkt a služby na trhu. Tomuto cíli podřídila celou činnost a infrapanely Wellina a profesionální prodejci jí umožňují dosažení tohoto náročného cíle. Trvalé získávání zkušeností a znalostí z oblasti infravytápění a školení obchodních zástupců zaručují zákazníkům maximální spokojenost s infratopením Wellina.

Více informací na www.usby.cz.

Publikováno: 20. 2. 2011, Autor: USby s.r.o. (text a foto), Profil autora: Redakce