reklama

Lanit Plast vás zve na veletrh For Garden

Společnost Lanit Plast, s.r.o. si vás dovoluje pozvat na 5. ročník veletrhu zahradní architektury, nábytku a techniky FOR GARDEN, který se bude konat 17.-23.3.2011 v pražském veletržním areálu Letňany. Budeme se těšit na vaši návštěvu u stánku č. B 19 v hale č. 1.

Lanit Plast vás zve na veletrh For Garden

Veletrh FOR GARDEN je zaměřený na zahradu jako celek, zabývá se všemi zahradními obory, jako jsou projekty, realizace a údržba zahrad, jejich vybavení, zahradní nábytek, technika, závlahy, osvětlení, krby, drobné stavby, dekorace a další. Budete se moci podívat na praktické ukázky zahradní techniky a chybět nebude ani odborný doprovodný program s přednáškami a poradenstvím.

Lanit Plast Vás zve na veletrh For Garden
Lanit Plast Vás zve na veletrh For Garden

Společnost Lanit Plast, s.r.o. je jedním z největších dodavatelů prosvětlovacích desek v České republice. V naší nabídce naleznete komůrkový polykarbonát, trapézový a vlnitý polykarbonát, PC taškové šablony, sklolaminátové desky, sklolaminátové role, plexisklo, plný polykarbonát, vchodové stříšky, světlíky, skleníky a mnoho dalších produktů pro váš dům i vaši zahradu.

Společnost provozuje dva specializované eshopy - desky na zastřešení pergol, plexisklo, plný polykarbonát a skleníky, pařníky, zahradní domky na nářadí. Bez nutnosti registrace, plný sortiment zboží, pohodlný a přehledný výběr. V současné době má firma deset poboček.

Více na www.lanitplast.cz.

Publikováno: 12. 3. 2011, Autor: Lanit Plast , s.r.o. (text a foto), Profil autora: Redakce